Жінки і дівчата іноді переоцінюють своє знання чоловіків. І, надивившись фільмів і начитавшись рад в інтернеті, пробують все це в ліжку - щиро вважаючи, що їх партнери будуть в захваті. А потім дивуються - що пішло не так?

Про це повідомляють ЗМІ.

Отже, дорогі дами, чергова порція рад з інтернету. Підглянутих на форумах, де дівчата і хлопці (окремо, звичайно) обговорюють свої перемоги і невдачі в сексі. Ми відібрали основні претензії чоловіків і склали список того, що їм не подобається.

1. Коли ти граєш в кусачую пазуристу кішку

Чоловікам подобаються легкі покусування і дряпання - але "потрібно знати міру, нікому не хочеться прокидатися располосовала".

2. Чекаєш, поки партнер вгадає твої бажання перший
"Якщо ви не проявляєте ініціативу, як ми дізнаємося, чого ви хочете? Так важко взяти за руку і показати?". "Дівчата дорогі, ну ми ж не телепати. Ми не дізнаємося, що ви хочете в ліжку, поки ви самі не скажете".

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

У Хмельницьку задихнулися двоє янголят, молода мама в реанімації - ридають навіть медики

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

3. Лежиш як колода
"Ось найбільше мені подобається, коли вона лягла й лежить - а ти роби всю роботу! Я що - орач, чи що?".

4. Просиш партнера прибрати руки
Чи не свои - партнера. "Мені не подобається, коли вона просить тримати руки при собі. А як мені тоді довести її до оргазму?".

5. Імітуєш оргазм
"Невже жінки не розуміють, що ми все бачимо і для нас цілком очевидно, коли вона зловила кайф, а коли просто імітує?".

6. Роздають неправдиві компліменти

"Я бачив себе в дзеркало і знаю, що мій агрегат цілком стандартних розмірів. І коли вона каже мені, що" він величезний ", я в кращому випадку посміюся".

7. Перетворюється в пилосос
"Мені подобається, коли вона грає мовою з моїми іграшками, але іноді забувається і перетворюється в пилосос. У цьому немає нічого приємного". "Ну і руками потрібно легше - іншого не виросте".

8. Забуваєш про гігієну
"Я спокійно ставлюся до погано виголеним ногам і пахв. Головне, щоб вони були чистими і добре пахли". "І міняйте білизну, якщо у вас місячні - просто це видовище, яке може відбити охоту до сексу назавжди".

9. Даєш волю домашнім улюбленцем
"Я люблю кішок, але не тоді, коли вона в розпал справи стрибає на спину і лякає до смерті!".

10. Хочеш поговорити після сексу
"Я б хотів, щоб жінки усвідомили, нарешті: після сексу ми хочемо спати! Чи не розмовляти, не обговорювати серіал або події дня. Просто спати. Спасибі!".

Як поводитися жінкам, щоб чоловіки відчували себе сильними

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що хочуть почути дівчата у ліжку.