За результатами міжнародних досліджень, більш ніж у 40% українок є проблеми в інтимному житті. 39% українок змушені постійно або час від часу симулювати оргазм із чоловіком. Ті ж дослідження показали, що 80-90% сексопатологів у країні не орієнтовані на жіночі проблеми. Все тому, що тільки 1% людей, які мають проблеми, готові звернутися з ними до фахівця.

Такі невтішні дані Київського центру планування сім'ї, сексології та репродукції. Що заважає в ліжку нашим жінкам, спробував розібратися "Знай.ua".

Зрозумійте жінку

Кожна жінка в світі хоч один раз в житті симулювала оргазм. Деякі дами це роблять зрідка - буває, що дуже не хочеться близькості, а чоловік, навпаки, в самому розпалі. Інші ж регулярно зображують задоволення - бояться образити чоловіка, тому що так потрібно, бо порадили мами-бабусі-подружки, тому що, інакше, він піде з сім'ї, почне гуляти, почне вживати алкоголь або протестувати і чіплятися.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка Реп'яхова знову опинилася в лікарні після пологів: "Мені стало гірше"

З ким проводить час Святослав Вакарчук з "Океан Ельзи" після розставання з Лялею: помічники артиста все пояснили

Молодого хлопця натовпом повалили на землю через відро черешень: особливо небезпечний

Закоханий Дантес розтанув перед Дорофєєвою в міні-бікіні: "Рецепт кайфового дня"

Показати ще

Так, на жаль, такі сучасні реалії.

Однак симуляція задоволення може мати погані наслідки, про це неодноразово говорять сексопатологи, гінекологи і навіть психологи.

На превеликий подив, дуже багато представниць прекрасної статі не відчувають сексуального задоволення, просто кажучи, оргазму.

Жінка, після фальшивого екстазу, стає агресивною, конфліктною, роздратованою, напруженою, в загальному це суцільний клубок негативу.

"До чоловіка у мене не було сексуальних партнерів. Ми довго зустрічалися, і перший секс у нас був у шлюбну ніч. Можливо, вплинуло виховання, можливо, щось інше. Але факт є факт - мені було боляче і неприємно. Чоловік образився, що не зміг мене задовольнити, списав все на першу шлюбну ніч. На другу ніч я зрозуміла, що потрібно прикинутися. Чоловік був радий і задоволений. Перший рік все було прекрасно. Секс був раз у тиждень, іноді раз на два тижні. Чоловік старший за мене на 12 років, весь час у відрядженнях. І ось одного дня подруга запитала мене, чи отримую я оргазм при оральних ласках. Чесно, я задумалася. Не знала, що відповісти, так як я, проживши 3 роки в шлюбі, так і не зрозуміла, що таке цей самий оргазм", - говорить вихователька дитсадка Вікторія.

Причин, чому жінки за збігом кількох років заміжжя і сексуального життя так і не відчувають оргазму, може бути безліч. Вони можуть бути як органічними, так і психологічними. Часто таких жінок називають фригідними. І для багатьох жінок це досить образливий термін. Фригідність - скоріше медичне значення, а в простолюдді жінку можуть назвати бездушною колодою і схожими епітетами.

"У мене була одна пацієнтка, яка просто себе ненавиділа. Вона була впевнена, що фригідність - це на все життя. В прямому сенсі говорила, що народилася швидше за все не в своєму тілі, говорила про якісь чоловічі задатки. З чоловіком вона розлучилася, хоча прожили 6 років, ростили доньку. Через рік вона подзвонила мені, запросила на весілля. Сказала, що зустріла нарешті чоловіка, який знає, чого вона хоче. Так ось, дуже часто нездатність жінки відчути оргазм пояснюється дуже просто - невіглаством партнера, який нездатний викликати у неї оргазм. До того ж, бувають просто недосвідчені і ледачі жінки. Вони не знають повністю своє тіло, просто не прислухаються до нього. Велике значення має виховання. Є навіть такий термін між моїми колегами - "фригідність у голові". Щоб у дівчинки правильно сформувалася сексуальність, і вона не відчувала себе в майбутньому неповноцінною, в перші три роки життя вона повинна отримувати якомога більше уваги і ласки", - розповідає гінеколог Ольга Солод.

Над прірвою в брехні

Будь-якій жінці зізнатися коханому чоловікові в тому, що він старався даремно – непросто. Адже набагато легше зобразити захоплення і пристрасть. Після таких феєричних награних емоцій, криків, стонів і втрати свідомості від оргазму, чоловік просто вважає себе богом сексу у власних очах, що найстрашніше. Однак така стратегія працюватиме недовго, згодом, зображати пристрасть втомить жінку, і чоловік відчує цю нещирість.

Адже весь час виконувати оргазм на біс набридне, це стає все складніше і складніше. Такі уявлення навряд чи змінять сексуальне життя партнерів у кращий бік. Жінка стане дратівливою, а чоловік знайде ту, яка задовольнить його на стороні. Такі відносини приречені на крах. Іноді фригідність, так само як імпотенція, загадковим чином зникає при зміні партнера.

Але постійна симуляція оргазму вбиває здоров'я. Адже коли оргазм не наступив, кров, що надійшла до органів малого таза, залишається в них і застоюється. Це погано впливає на тканини, викликає різні запальні процеси і хронічні хвороби. Такі жінки часто потрапляють до лікарні із запаленнями яєчників, кістою, міомою та мастопатією.

"При занятті сексом, і особливо під час оргазму, у жінок і чоловіків в активність приходять всі залози внутрішньої секреції, тому вся ендокринна система мобілізується, перш за все це стосується підшлункової залози. Приходячи в тонус, ця залоза збільшує вироблення інсуліну, і як результат, налагоджується вуглецевий обмін. Таким чином, секс - профілактика цукрового діабету і ряду інших хвороб, що провокуються збоями в роботі залоз внутрішньої секреції.

Так само регулярні заняття сексом і оргазм позитивним чином впливають на імунну систему. Оргазм захищає організм від таких недуг, як хвороби Альцгеймера і Паркінсона, доведено, що він стимулює вироблення гормону пролактину, а саме цей гормон і відповідає за виникнення молодих клітин у головному мозку", - розповів лікар вищої категорії з ультразвукової діагностики в акушерстві і гінекології Валерій Богаченко.

Експерти кажуть, що відсутність оргазму так само негативно позначається на нервовій системі. Що негативно впливає на весь організм жінки. Відзначається загальна пригніченість, погане самопочуття і депресивний стан. Відсутність сексуального задоволення може обумовити виникнення істеричних реакцій. Зміни гормонального фону призводять до розвитку патологічних процесів тканини молочних залоз. Сексологи і гінекологи вважають, що генітальний венозний застій веде до розвитку фіброміом тіла матки та полікістозного переродження яєчників.

"Моя дружина симулює оргазм, я це давно зрозумів, бачу, що це спектакль. Вона не перша моя жінка, я бачив, як це. А вона, швидше за все, надивилася порнофільмів і копіює поведінку порноактрис. Не раз намагався поговорити на цю тему, вона не визнає це. Доходило до скандалу. Просив пояснити, що відчуває під час оргазму, вона щось розповідала про слабкість, ще якісь фактори, але я впевнений, що вона і приблизно не знає, що це. Може, це моя вина, але я не пасивний партнер, я проявляю ініціативу, люблю експериментувати, завжди приділяю увагу прелюдії, а оргазму в неї немає все одно", - розповідає киянин Микита.

Політично-економічний оргазм

У 95% випадків статевий акт у чоловіка закінчується оргазмом. У жінок ця цифра значно нижче - 30-35%.

На жаль, в ході багатьох досліджень по всьому світу, включаючи і Україну, з'ясувалося, що подібні шокуючі висновки цілком мають право на існування. Приблизно 68% жінок, які страждають такими захворюваннями, як міома матки, підтвердили, що вони не відчувають оргазмів у результаті інтимних відносин з партнером.

Ми попросили наших читачок анонімно поділитися своїми історіями. Як виходить з наших спостережень, на жіночий оргазм українок впливає політична ситуація і нестабільність у країні.

"Живемо в шлюбі вже 15 років. Раніше було не дуже. Час від часу я щось відчувала. Зараз все інакше. Я заробляю менше, ніж чоловік, він, по суті, забезпечує мене, дитину і квартиру, постійно мені дорікає, може руку підняти. Лягати з ним в ліжко не завжди хочеться. Але куди діватися? Сама я просто не протягну, ось і доводиться симулювати", - повідала нам про своє життя Вероніка.

"Ми в шлюбі 10 років. Так вийшло, що чоловік вузькопрофільний фахівець, роботи в нашому містечку для нього немає, їздить до Києва - два тижні там, два тижні тут. Кілька разів мені доповідали, що він там змінює жінок, простіше кажучи, час від часу підженюється. Звичайно, мені гидко з ним у ліжку, а вигнати не можу. Я без роботи, у нас двоє дітей", - розповідає Аліна.

"Чоловік за останні роки збожеволів. В голові одна політика. Безперервно дивиться політичні шоу, ненавидить моїх родичів із Донбасу. Вчора прийшла додому, попросила зробити звук телевізора тихіше, я з 6-ї ранку на роботі - він розкричався, пішов на кухню, став роздратовано грюкати посудом. Добре ще, що не сказав своєї коронної фрази: це моя квартира, а якщо тобі щось не подобається - можеш йти на всі чотири сторони! Через годину прийшов до мене за інтимом. Ну який тут може бути інтим? Відчуваю себе собакою в чужій будці", - говорить Наталя.

"Раніше все було добре з чоловіком. Секс був щодня. Зараз чоловік працює на двох роботах, втомлюється фізично. Якість сексу не змінилася, але мені його мало. Раз у тиждень всього. І то - все дуже по-швидкому. Взагалі нічого не відчуваю, і дорікнути його ні в чому - тяжко працює для сім'ї. Він відчуває, що зі мною щось не так. Вчора купив мені золотий кулон. Всі подруги заздрили. Змушена симулювати райське задоволення, щоб його не образити", - ділиться Надія.

"Поїхала на заробітки. Я швачка, чоловік помер, на руках дитина. Працювала на швейній фабриці, до мене почав приставати власник нашого цеху. Він мені противний, як чоловік, але змушена спати з ним і зображати задоволення. За це він закриває очі на мої прорахунки, у мене найзручніший графік і ще багато привілеїв перед іншими дівчатами. Вдома є чоловік, з яким зустрічаюся. Але по приїзду звідти мені вже просто огидний сам секс", - розповіла свою історію Таїса.

"Через кризу нам з чоловіком довелося перебратися до моїх батьків. От і статевого життя не стало. Навіть коли ми залишаємося наодинці, і чоловік щось намагається зробити - мені не комфортно, я взагалі нічого не відчуваю..." - відверто каже Інна.

Так що, як бачимо, фізіологія українських жінок безпосередньо реагує на політичну та економічну кризу. Але ж не варто забувати про те, що секс - перш за все справа добровільна, а не насильницька. І партнер також відповідає за оргазм жінки, як і вона сама.