Консультант з кібербезпеки компанії Asterisk Пітер Хэнней розповів про те, що будь - смартфон можна використовувати як пристрій для підслуховування. Про це він повідомив виданню Vice.

Фахівець зазначив, що додатки можуть реагувати на слова-тригери, включати запис звуку і передавати отримані дані розробникам. Далі ці дані можуть оброблятися спеціальними алгоритмами. Це може бути зроблено, наприклад, для того, щоб показувати користувачеві рекламу товарів, якими він цікавиться.

Розпізнавання слів може проводиться додатком безпосередньо на смартфоні за умови, що розробники передбачили таку функціональність.

І при цьому відстежити їх буде вкрай непросто. У більшості популярних сервісів дані шифруються і неможливо відстежити, яку саме інформацію збирають додатки і за яким триггерам спрацьовує запис голосу.

Популярні новини зараз

Пий і худни: відомий лікар вивів формулу спалювання зайвої ваги за допомогою двох чашок кави  

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Показати ще

Хэнней є не єдиним фахівцем з кібербезпеки, який стверджує про можливість додатків прослуховування користувачів через мікрофон.

Раніше про це говорила голова російської компанії InfoWatch Наталія Касперська. Вона вважає, що смартфони також можуть використовуватися для стеження за користувачами через відеокамеру.

Нагадаємо, iPhone 2018 отримають одиниці, і ось чому. За словами аналітика Morgan Stanley Кеті Хуберті, ми можемо не побачити нову, найменш дорогу 6.1-дюймову модель нового iPhone 2018 до жовтня з-за можливих проблем контролю якості з підсвічуванням екрану.

Як повідомляв Знай. іа, LG перевершить iPhone X, але аж ніяк не характеристиками. Компанія LG випустить смартфон, ціна якого буде 1790 доларів (46 800 гривень). Це буде лімітована версія V35 Signature Edition.

Також Знай. ua писав, мрію власників iPhone нарешті здійснили.