Кожна жінка рано чи пізно приходить до віку, коли чоловік їй зовсім не потрібен. Передає Clutch.

У одних це відбувається ближче до пенсії, у інших в районі клімаксу, а треті зовсім вирішують це до тридцяти. Таку жінку можна побачити відразу.

Головна ознака — вона тітка! От і все. Вона перестала стежити за собою, носить поганий одяг і не фарбується. Вона неначе з обрізаними крилами, постійно бурчить і нудить.

Вік жінки завжди повинен бути секретним, про нього ніхто не повинен знати. Адже ніхто не збирає гурток для того, щоб оголосити про своє розчарування чоловіками.

Як же зрозуміти, що таке сталося? Жінка ніби покриває своє серце залізом. Її глибока біль змушує її закритися від усіх. Вона більше не ходить на побачення і не допускає, що в світі є чоловік, здатний її полюбити.

Популярні новини зараз
ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші
Показати ще

Жінку омоложивают і роблять красивішою тільки ін'єкції в саме серце. Тут немає місця простій сексуальній механіці, хоча і вона дуже важлива.

Ви, напевно, помічали, що закохані жінки виглядають набагато краще своїх самотніх подруг? А все тому, що любов і пристрасть дійсно готові творити з нами дива. Омолоджувати, робити красивими. Але таке буде тільки з тими, хто вірить у справжню любов, інші ж обов'язково стануть тими самими тітками.

Так що якщо мене запитають, до якого віку жінці потрібні чоловіки, я скажу – до останнього подиху. Знаю, що боляче, що іноді страшно важко, і відчуваєш порожнечу, і розчарування, і готовий вже обростити своє серце кригою, лише б цього не було... Але – не можна. Не тіткою ж вмирати.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", певні жіночі типажі довго можуть залишатися одні. А все через невміння проаналізувати свої власні почуття і зрозуміти, що насправді важливо.

Стурбовані браком дівчата вважають заміжжя самоціллю. Їм рідко важливо за кого виходити заміж. Головне – щоб покликали. Почасти це тиск суспільства, але ідея того, що заміжжя обов'язково може нав'язуватися мамою з самого дитинства. І тоді вже доросла жінка відчуває себе неповноцінною, якщо не має штампа в паспорті.

Корисливі дівчата вибирають партнерів для спільного майбутнього виключно з його соціального статусу. Насамперед такі дами на побаченні запитують про розмір зарплати. Така дівчина віддає свою любов виключно за матеріальні блага.