До турботи про свій зовнішній вигляд і своє здоров'я жінка, яка любить себе, підходить з різних сторін. Вона займається спортом, догляд за шкірою обличчя і тіла здійснює за допомогою косметологічних процедур, волосся і нігті теж вимагають спеціального підходу.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяА так же безпосередньо турбується про жіноче здоров'я, на якому заснована і жіноча сила, і впевненість в собі, і сексуальна привабливість. У цьому на допомогу приходить інтимна гімнастика.
Існує думка, що гімнастика інтимних місць потрібна лише для того, щоб забезпечити повноцінне сексуальне життя, приносити задоволення собі і партнеру. Насправді ж, за допомогою вумбілдингу - так називають інтимну гімнастику, можна усунути ряд неприємних проблем, які позбавляють багатьох жінок можливості бути в гармонії зі своєю природою і вести насичене повноцінне життя.
До речі, у француженок інтимна гімнастика входить в медичний поліс і настійно рекомендується з 22 років!
Вумбілдинг- це вправи, які впливають на групу м'язів тазового дна (так, піхви і ануса теж). І це не просто вправи Кегеля, де вам пропонують стискати і розтискати "вхід", мова про глибокий шар м'язів.
Правильна, м'яка, нетравматична інтимна гімнастика допомагає, якщо ви виявили порушення різного виду.
Інтимна гімнастика коригує:
- Розлади сечостатевої системи
- Погіршення кровопостачання статевих органів
- Дисбаланс гормонального фону
- Порушення мікрофлори піхви
- Слабкі м'язи після пологів
- Сидячий образ життя
- Проблеми клімактеричного періоду
- Опущення органів малого тазу 1-2 ступеня
- Опущення стінок піхви.
Ця гімнастика розвиває м'язи тазового дна, прискорює настання вагітності і допомагає благополучному розродженні без розривів. Крім всього, вумбілдинг гарантує оргазми в сексуальному житті, а про якісне поліпшення інтимного життя і стосунків з партнером ходять легенди.
Як повідомляв портал "Знай.ua", перші тренажери створив шведський фізіотерапевт Густав Цандер у XIX столітті. Він створив цілу низку терапевтичних машин, своєрідні аналоги тренажерів.
А от перші спортзали з'явилися набагато раніше, ніж ми можемо уявити – три тисячі років тому. Тоді цілі стадіони відводили під тренування стародавніх римлян, прикрашали їх окремою купальнею та мозаїкою.