До турботи про свій зовнішній вигляд і своє здоров'я жінка, яка любить себе, підходить з різних сторін. Вона займається спортом, догляд за шкірою обличчя і тіла здійснює за допомогою косметологічних процедур, волосся і нігті теж вимагають спеціального підходу.

А так же безпосередньо турбується про жіноче здоров'я, на якому заснована і жіноча сила, і впевненість в собі, і сексуальна привабливість. У цьому на допомогу приходить інтимна гімнастика.

Існує думка, що гімнастика інтимних місць потрібна лише для того, щоб забезпечити повноцінне сексуальне життя, приносити задоволення собі і партнеру. Насправді ж, за допомогою вумбілдингу - так називають інтимну гімнастику, можна усунути ряд неприємних проблем, які позбавляють багатьох жінок можливості бути в гармонії зі своєю природою і вести насичене повноцінне життя.

До речі, у француженок інтимна гімнастика входить в медичний поліс і настійно рекомендується з 22 років!

Вумбілдинг- це вправи, які впливають на групу м'язів тазового дна (так, піхви і ануса теж). І це не просто вправи Кегеля, де вам пропонують стискати і розтискати "вхід", мова про глибокий шар м'язів.Правильна, м'яка, нетравматична інтимна гімнастика допомагає, якщо ви виявили порушення різного виду.

Популярні новини зараз
До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Інтимна гімнастика коригує:

  • Розлади сечостатевої системи
  • Погіршення кровопостачання статевих органів
  • Дисбаланс гормонального фону
  • Порушення мікрофлори піхви
  • Слабкі м'язи після пологів
  • Сидячий образ життя
  • Проблеми клімактеричного періоду
  • Опущення органів малого тазу 1-2 ступеня
  • Опущення стінок піхви.


Ця гімнастика розвиває м'язи тазового дна, прискорює настання вагітності і допомагає благополучному розродженні без розривів. Крім всього, вумбілдинг гарантує оргазми в сексуальному житті, а про якісне поліпшення інтимного життя і стосунків з партнером ходять легенди.

Як повідомляв портал "Знай.ua", перші тренажери створив шведський фізіотерапевт Густав Цандер у XIX столітті. Він створив цілу низку терапевтичних машин, своєрідні аналоги тренажерів.

А от перші спортзали з'явилися набагато раніше, ніж ми можемо уявити – три тисячі років тому. Тоді цілі стадіони відводили під тренування стародавніх римлян, прикрашали їх окремою купальнею та мозаїкою.