Як не крути, а сучасному офісному працівникові доводиться щодня близько 8 години проводити за комп'ютером. І це значне навантаження на очі.

Аби зір не погіршувався, фахівці рекомендують регулярно займатися спеціальною гімнастикою.

Ці чотири вправи допоможуть зберегти гостроту зору:

1. Проблеск

Цю вправу зручно виконувати вранці, поки чекаєте на маршрутку на зупинці. Пошукайте поглядом будь-який об'єкт на відстані 1-2 метра - рекламний щит, оголошення, напис чітким шрифтом. Зображення буде злегка розмитим, але щойно ви моргнете - стане чіткішим. Фокусуйтеся на написі, а коли він почне розпливатися, блимніть. У перший день вам доведеться блимати щосекунди, щоб зловити "проблиск". Поступово часовий проміжок збільшиться.

Популярні новини зараз

Українська Кардашьян розсунула нескінченні ноги просто на парковці

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Українцям показали найгарнішу жінку світу: чоловіки ковтають слинки

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

2. Погляд у порожнечу

Коли захочеться відпочити і розслабити очі, прикрийте їх і закрийте обличчя долонями. З'єднайте пальці на лобі, щоб під руки не проникало світло. І дивіться у темряву, намагаючись розслабитися.

3. Маятник

Оберіть об'єкт, як для першої вправи, сфокусуйтеся на ньому, а потім переводьте погляд за рядком "вправо-вліво", як маятник. Як тільки втратите фокус - блимніть і повторіть вправу.

4. Промінь світла

Світло може не лише дратувати очі, але й розслабляти. Спробуйте повернути обличчя до джерела світла - це може бути сонце або настільна лампа - і закрийте очі. Через хвилину ви відчуєте приємне тепло. Повторюйте 5-6 разів на день.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв, як правильно робити планку.