Як не крути, а сучасному офісному працівникові доводиться щодня близько 8 години проводити за комп'ютером. І це значне навантаження на очі.

Аби зір не погіршувався, фахівці рекомендують регулярно займатися спеціальною гімнастикою.

Ці чотири вправи допоможуть зберегти гостроту зору:

1. Проблеск

Цю вправу зручно виконувати вранці, поки чекаєте на маршрутку на зупинці. Пошукайте поглядом будь-який об'єкт на відстані 1-2 метра - рекламний щит, оголошення, напис чітким шрифтом. Зображення буде злегка розмитим, але щойно ви моргнете - стане чіткішим. Фокусуйтеся на написі, а коли він почне розпливатися, блимніть. У перший день вам доведеться блимати щосекунди, щоб зловити "проблиск". Поступово часовий проміжок збільшиться.

Популярні новини зараз

Горбунов після зустрічі з Катериною Павленко з Go_A зібрався на Євробачення: "Голос є!"

Дружина Віктора Павліка Репехова після пологів показала, як звикається зі статусом мами: "Михайлик їсть, і я хочу"

Останки рідного чоловіка Лободи були знайдені через 80 років: "У нас був шок"

Володимир Дантес застряг у кріслі й насмішив Надю Дорофєєву: добре відгодувала

Показати ще

2. Погляд у порожнечу

Коли захочеться відпочити і розслабити очі, прикрийте їх і закрийте обличчя долонями. З'єднайте пальці на лобі, щоб під руки не проникало світло. І дивіться у темряву, намагаючись розслабитися.

3. Маятник

Оберіть об'єкт, як для першої вправи, сфокусуйтеся на ньому, а потім переводьте погляд за рядком "вправо-вліво", як маятник. Як тільки втратите фокус - блимніть і повторіть вправу.

4. Промінь світла

Світло може не лише дратувати очі, але й розслабляти. Спробуйте повернути обличчя до джерела світла - це може бути сонце або настільна лампа - і закрийте очі. Через хвилину ви відчуєте приємне тепло. Повторюйте 5-6 разів на день.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв, як правильно робити планку.