В американському Техасі жителів тривожить нічний кошмар, і що найстрашніше, їм це не сниться, а жахіття відбуваються насправді. У той час поліція шукає жінку-"примару", яка дзвонить у двері будинків і зникає.

Камери відеоспостереження в будинках, куди дзвонила незнайомка, зафіксували її одягненою в білу футболу і з якоюсь подобою зламаних наручників на руках, - пише foxnews.

Все почалося в минулу п'ятницю, коли босонога жінка близько третьої години ранку подзвонила у двері одного з будинків у містечку Caнpaйз Pенч у техаському окрузі Монтгомері. Коли чоловік, який проживав у будинку, одягнувся і спустився на перший поверх, відкривши двері, на ганку вже нікого не було. Пізніше він переглянув кадри системи відеоспостереження та негайно передав плівку владі, які тепер працюють над пошуком і упізнанням жінки.

Популярні новини зараз

Акції Укртелекому арештовано: Ахметов в сказі

Луценко у розпачі зізнався про стосунки з Порошенком: "Я казав "ні", і досить часто"

Порошенко голосно оскандалився в Європі: "Навчиться хорошим манерам і одягніться пристойніше"

Богдан в обіймах наркоторговця: Богуцька розкрила секрет скандального фото

Показати ще

Трохи пізніше на світанку подібна історія повторилася в іншому будинку. Незнайомка близько 20 разів подзвонила в двері, а коли його власник відкрив її, на порозі нікого не було.

В офісі шерифа перевірили інформацію про зниклих без вісти в окрузі, але не виявили там відомостей про будь-яку зниклу жінку приблизно 35-40 років.

Правоохоронці вважають, що жінка або перебувала в заручниках і зуміла втекти, або є зниклою безвісти громадянкою сусідньої Канади.

Нагадаємо, на кладовищі Марти Чапел, яке знаходиться в американському штаті Техас, оселилися привиди. Це зафіксували уфологи за допомогою онлайн-сервісу Google Maps. Вони стверджують, що змогли виявити дух померлої дитини.

Як повідомляв Знай.ua,  жителька Брістоля, що називає себе Аметистове Королівство (Amethyst Realm), стала популярною ще в 2017 році завдяки своїм розповідям про сексуальні стосунки з 15 привидами.

Вона говорила, що повністю відмовилася від сексу з реальними чоловіками на користь невидимих партнерів.

Також Знай.ua писав, що досі в одному краю Йоркшира можна почути історію появи ангелів, a в іншому – як ночами в занедбаному парку гуляє нечиста сила. B цьому плані Йоркшир має багате і різноманітне минуле.