У Манчестері (США) 28-річний чоловік відзняв моторошний ролик – Пол помітив привида у власному домі. Позаземна істота ховалася в холодильнику, а потім, судячи з відео, перебралася до пральної машини.

Коли привид живе поруч

З того часу, коли у нього померла бабуся, побутова техніка взагалі почали жити власним життям. На кадрах, знятих камерою відеоспостереження, видно, як холодильник і пральна машина самостійно відкривають дверцята. Господарі квартири стверджують, що самі вони при цьому чують "тривожний шум".

За словами самого пола, донедавна техніка так часто не виходила з ладу, але кілька місяців тому почали траплятися речі, котрі він не в силах зрозуміти:

"Мене дійсно вражає те, що я зняв, і я не можу перестати трястися з тих пір, як записав це відео", - додав він.

Популярні новини зараз

Олег Винник подарував "Діаманти" Еліні Іващенко, про Таюне забув: "Так добре вдвох"

Не власник, а водій: копи розповіли водіям про нові правила на українських дорогах, готуйте документи

Росія відведе війська від кордонів України - Шойгу

Володимир Остапчук з каблучкою з'явився на "Холостяку": "Продовжу відносини з тією, хто..."

Показати ще

Дивіться: привид у домі

Чому люди бачать привидів: версія психологів

Припускають, що всі паранормальні явища навряд чи існують в реальності – тільки у людській голові. Ми бачимо те, що психологічно налаштовані побачити. Низка досліджень показує: для ефективного навіювання інформація про привидів повинна лягти на родючий грунт: люди, спочатку допускають існування якихось надприродних сил, або були набагато більш сприйнятливі до "застережень" такого роду.

Другим фактором вчені називають електромагнітні поля і інфразвук. Обидва ці явища здатні впливати на людський мозок, але при цьому не можуть бути повною мірою сприйняті органами чуття, і часом це створює ілюзію контакту з чимось "потойбічним".

Більш того, в деяких будинках і палацах, в яких, за чутками, живуть примари, дійсно були зафіксовані магнітні поля, які, цілком ймовірно, і ставали справжньою причиною дивних відчуттів у відвідувачів.

Дивіться: 15 випадків, коли домашні тварини побачили привидів

Як повідомляв портал "Знай.ua", у російському місті Новосибірськ на Річковому вокзалі атракціон під назвою "360 градусів" зламався під час чергового сеансу катання. Очевидці кажуть, що з конструкції вилетіла якась деталь, і рух зупинився. Дівчина, яка перебувала на атракціоні в момент його зупинки, розповіла, що люди бачили, як з конструкції вилетіло якесь колесо, після чого вона перестала рухатися.