У Карибському морі берегова охорона натрапила на судно, зникле в Бермудському трикутнику ще сто років тому.

Прикордонники вирушили на перехоплення невідомого корабля і ніяк не очікували зустріти справжнього привида. Проржавіла наскрізь SS. "Cotopaxi" не справляв враження покинутого: в одному з кубриков співробітники берегової охорони виявили почату пляшку віскі і відкритий бортовий журнал капітана.

У бортовому журналі виявився детально розписаний маршрут вантажного судна. Останній запис зроблено 1 грудня 1925 року — тобто в день, коли судно останній раз виходило на зв'язок.

Бермудський трикутник — район в Атлантичному океані, в якому нібито відбуваються таємничі зникнення морських і повітряних суден та інші аномальні явища. Район обмежений трикутником, вершинами якого є Флорида, Бермудські острови і Пуерто-Ріко.

Район є дуже складним для навігації: тут велика кількість мілин, часто зароджуються циклони і шторми.

Популярні новини зараз

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Українець прославився у всьому світі завдяки ажурним яйцям: "Волинський Фаберже"

Ранкова звичка більшості людей виявилася шкідливою, медик все пояснив: "Не пийте каву"

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Показати ще

Ті, хто дотримується думки, що загадкові зникнення в цій зоні дійсно відбуваються, висувають різні гіпотези для їх пояснення: від незвичайних погодних явищ до викрадень інопланетянами або жителями Атлантиди. Скептики, однак, стверджують, що зникнення судів в Бермудському трикутнику відбуваються не частіше, ніж в інших районах Світового океану, і пояснюються природними причинами.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"американські вчені розгадали таємницю Бермудського трикутника.

Американські метеорологи з Університету штату Колорадо досліджували погоду в районі Бермудського трикутника протягом десяти років, передає veroyatno. Судячи по знімках з космосу, над територією природної аномалії були хмари шестикутної форми.Як з'ясували вчені, вони утворюються в результаті випаровування води з океану. Вони деякий час дрейфують над Бермудами і потім вибухають. В результаті над зоною утворюються аномальні потоки повітря.

Вчені вважають, що саме ці потоки повітря і стають причиною загибелі літаків і кораблів.