Здавна в районі Бермудського трикутника у водах Атлантичного океану зникало безліч повітряної і військової техніки з усім екіпажем на борту. Багато вчених переконані, що подібні аномалії в даному районі мають логічне пояснення.

Дослідники вважають, що навігація в цьому районі досить непроста і також існують численні мілини, а життя пілотів і моряків також забирають миттєво утворюються шторми і циклони. Подібні аргументи звучать логічно, однак скептики звертають увагу на те, що в цьому місці відбувається в рази більше пропаж, ніж в будь-якому іншому ділянці Атлантичного океану.

Дослідженнями в цій області займалися метеорологи з Америки. І змогли науково пояснити феномен Бермудського трикутника. Метеоролог Стів Міллер з Колорадо присвятив 10 років свого життя вивченню погоди в загадковій зоні. Він вважає, що причина небезпеки таїться в повітряній аномалії в цьому місці. Для підтвердження своєї здогадки він навіть організував власну команду.

Стів уважно вивчав знімки зони Бермудського трикутника зі супутника і йому вдалося виявити хмари вкрай нетипової шестикутної форми.

Популярні новини зараз
Олексій Арестович давав Києву 2 тижні на початку війни, а ОП Зеленського 12 годин: "Вони ідіотами виявилися" Олексій Арестович назвав чергову дату закінчення війни в Україні: "Вони готові віддати..." Лідер "Бумбокса" Хливнюк знайшов у своїй пісні "Вахтерам" прогноз про Крим: "Нове життя" Легенда "Танців з зірками" Влад Яма засмутився після "бавовни" у Криму: "Мені чомусь..."
Показати ще

Дивну форму, як стверджує Стів, хмари набувають з-за самого океану. Вода випаровується з зон мілководдя і волога піднімається в холодну атмосферу, створюючи таким чином якийсь каркас. Далі вони, з теорії метеоролога, деякий час дрейфують над Бермудами і вибухають, створюючи потужні потоки повітря.

Ці потоки і є основною небезпекою для всього, що трапляється їм на шляху. Вибухова хвиля спрямовується до водної поверхні, змітаючи все на своєму шляху. Атмосферну турбулентність такої потужності не здатний витримати жоден корабель або літак.

Багато вчені підтримують теорію Стіва Міллера і вважають, що тепер загадка Бермудського трикутника вирішена і на одну таємницю на Землі стало менше. Однак тільки час все розставить на свої місця.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" дослідники з Оксфордського університету виявили близько 100 нових видів тварин і рослин біля узбережжя Бермудів.

"Враховуючи, що води біля Бермудських островів активно досліджувалися протягом багатьох десятиліть, ми зовсім не очікували виявити тут така кількість і різноманітність нових видів живих істот, - зазначив професор природоохоронної біології Оксфордського університету Алекс Роджерс. - Це відкриття свідчить про те, як мало ми знаємо ".