Більше сотні років світовим вченим не дає спокою таємниця Бермудського трикутника, який став місцем зникнення понад 100 кораблів і літаків.

Розмови про водному ділянці Південної Америки, розташованому між Пуерто-Ріко, Бермудськими островами і Флоридою, як про якийсь порталі в інший світ почалися ще в 1918 році, коли на території Бермудського трикутника безслідно затонув 180-метровий корабель "Циклоп".

Зовсім нещодавно з'явилася нова інформація про це аномальному місці - не так давно дослідники морських глибин вдалося знайти уламки, імовірно належать судну ВМФ США, перевозившему 100 років тому через "коло пекла" партію марганцевої руди і 300 пасажирів. Однак частини обшивки судна вже ніяк не сприятимуть встановленню причини аварії.

Зараз вчені, як і в минулому столітті, активно сперечаються про таємниці Бермудського трикутника. Любителі містики вірять в мешкають в "колі пекла" інопланетні істоти, що поглинають кораблі і літаки. Скептики знайшли множинним катастроф наукове пояснення – у Бермудському трикутнику все йде під воду із-за викидів метану на поверхню, різко знижує щільність води.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що NASA пропонує всім бажаючим відправити своє ім'я на Сонце з допомогою зонда Parker Solar Probe, запуск якого запланований на літо цього року, повідомляється на сайті агентства.

Цей зонд першим в історії досягне атмосфери Сонця і зіткнеться з потужним дією його радіації. Імена всіх бажаючих будуть зібрані онлайн і записані на спеціальний чіп, який потім помістять на зонд.