Міжнародна група вчених з Мічиганського університету провела серію досліджень, в результаті яких дійшла висновку, що популярний вислів "не в грошах щастя" - не більше, ніж просто популярна фраза.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяУ проекті брали участь 1,7 мільйона осіб з 164 країн світу, в результаті зійшлися на виведенні, що рівень щастя залежить від конкретної суми грошей. Про результати дослідження фахівці пишуть в статті періодичного видання університету.
Разом з тим вчені дослідження відзначили, що "вартість щастя" варіюється в залежності від країни проживання, а також додали, що гроші здатні купити щастя лише до певної межі. Зокрема, згідно з результатами дослідження, коли досягається певна межа щастя, збільшення доходів призводить до зменшення рівня задоволення від життя.
Вчені пов'язують це з тим, що зі збільшенням доходу зростають і потреби людини, який, як правило, порівнює себе з іншими і починає соціальну гонку за певним статусом у суспільстві. В результаті це призводить до зниження емоційного благополуччя і рівня щастя.
Крім того, дослідники підрахували точну суму, необхідну людині для щастя в залежності від місця її проживання. Так, наприклад, в США людині потрібно заробляти від 60 000 до 75 000 доларів на рік, щоб відчувати себе емоційно благополучною. У свою чергу, річний дохід в розмірі 95 тисяч і більше для жителя США дозволить підвищити рівень задоволеності життям.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що спеціалісти з'ясували, в яких п'яти факторах жінки давно перевершили чоловіків. Багато хто вважає жінок слабкою статтю, підтримуючи сексизм. Однак, в сьогоднішньому світі все зовсім не так. Жінки вже давно довели, що здатні на більше, ніж просто сидіти на кухні, варити борщ і виховувати дітей.