Жорстокий комп'ютерний бот, впроваджений в гаджети Apple, не на жарт засмутив власницю Iphone. Філософське питання, поставлене Siri, було сприйняте програмою, як керівництво до дії.

Сесілія закохалася в хлопця, але не хотіла нав'язуватися і чекала, коли він сам напише їй першим. Але хлопець не дзвонив і не писав, і дівчина, будучи в настрої поговорити з ким-небудь про свої особисті проблеми, запитала у Siri: коли вже цей хлопець, нарешті, мені напише ?!

На свою біду Сесілія назвала при цьому хлопця на ім'я. Перш ніж вона зрозуміла, що відбувається, голосовий помічник просто-напросто відправив цій людині повідомлення з текстом: «Коли вже ти мені напишеш?» Це було справжнє фіаско.

"Я просто запитала SIRI, НАПИШЕ МЕНІ КОЛИ-НЕБУДЬ ОДИН ТАМ ХЛОПЕЦЬ, І ВОНА послала йому повідомлення з С ТЕКСТОМ: «ТИ КОЛИ-НЕБУДЬ МЕНІ НАПИШЕШ?» Мої похорони пройдуть в 20.00 в четвер", - написала дівчина на особистій сторінці в соцмережі .

Твіт миттєво став надпопулярним. Зараз у нього 580 тисяч лайків і більше ста тисяч ретвітів. Люди висловлюють співчуття, сміються, запитують, чим все скінчилося. Багато радять забити на хлопця.

Але головне - дивуються: як таке взагалі могло статися?

"Стривай ... А Siri не повинна спочатку попросити підтвердження, перш ніж щось відправляти ?!", - запитують небайдужі люди в коментарях.

Сесілія пояснила, що Siri дійсно спочатку попросила підтвердити відправку, але від хвилювання дівчина натиснула не туди, і повідомлення пішло. І що ж відповів цей таємничий молодий чоловік, за яким так нудьгувала Сесілія? Його відповідь зробив усе ще гірше.

"Отримала від нього повідомлення, в якому було тільки« хаха ». Похорон буде огого! Випивку приносьте з собою ", - журиться дівчина.

Але і цього було мало. Хлопець побачив її твіт, який став вірусним, і відписався від неї у всіх соцмережах.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, що WhatsApp випустили додаток для бізнесменів.