На основі квантової теорії поля, вчені припустили ймовірність існування раю та пекла.

Професор космології і фізики Каліфорнійського технологічного інституту Шон Керролл навів докази існування загробного життя, передає OBOZREVATEL.

Зокрема, Ланц стверджує: людина після смерті не зникає, а просто починає існувати в іншому вигляді.

За його словами, душа, швидше за все, являє собою ряд атомів, електронів або інших субатомних частинок.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Мішина відгуляла весілля: "Гірко молодим!"

Святослав Вакарчук пішов від дружини заради іншої жінки, - ЗМІ

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Відзначається, що вони нікуди не зникають після загибелі тіла, їх просто перестає стримувати зовнішня оболонка і елементи повертаються в свої поля.

Згідно квантової теорії поля, для кожного типу частинок є одне поле у Всесвіті: одне для всіх фотонів, інше для електронів і так далі.

Таким чином виходить, що всі складові просто розлітаються по своїх місцях, але не зникають зовсім. Така поведінка частинок може підтверджувати існування і інших нематеріальних речей, таких як Рай чи Пекло.

У контексті теорії вони можуть бути невидимими квантовими об'єктами нашого Всесвіту, де, за оцінкою вчених, видимої матерією є лише мала частина.

"Знай.uа" нагадує, що в медицині прийнято вважати, що коли у людини перестає битися серце, він входить у першу стадію вмирання, так звану клінічну смерть, і може бачити незвичайні речі.

Сьогодні лікарі продовжують сперечатися, чи достатньо кисню клітинам мозку в цей момент. Але, в будь-якому випадку, під час клінічної смерті мозок та інші важливі органи продовжують працювати. Життя триває. В даний момент вчені намагаються дізнатися, що саме відбувається з людиною, коли він помирає.

Нагадуємо, що 1-річна Луїза Лентон випадково зняла на відео примари жінки з вікторіанської епохи.

Вона знімала відео, як її маленький син катається на велосипеді, і тільки вдома помітила дивну жінку з низьким пучком на голові і з манжетами на руках.