Сенсаційна заява про потойбічне життя вразила весь світ

поділитись
Вчені з'ясували, куди люди потрапляють після смерті

Американські вчені стверджують, що після смерті люди, як і тварини, відроджуються, але вже в іншій реальності. Науковці з Університету Північної Кароліни зробили сенсаційну заяву. На їх думку, людина після смерті не перестає існувати, а потрапляє в паралельний простір. Більше того, вони вважають, що люди мають шанс воскреснути після смерті, пише elise.com.ua.

Зокрема, професор цього університету Роберт Ланц провів дослідження, в рамках якого порівняв життя людини і рослини. У результаті він прийшов до висновку, що люди, як і рослини, «в'януть» для того, щоб знову «розквітнути» в майбутньому. Ланц заявив, що йому вдалося довести свої доводи з допомогою теорії біоцентризму.

Вчені з Каліфорнійського університету раніше заявили про існування паралельних світів. Вони вивчили мікрочастинку, яка може існувати в двох станах одночасно і, відповідно, перебувати в один час в різних місцях. В результаті вчені прийшли до висновку, що в деяких паралельних світах на сучасній Землі можуть навіть досі мешкати динозаври.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що німецькі дослідники переконані в існуванні життя після смерті. Вчені з Німеччини спільно з колегами з США довели існування життя після смерті. Зокрема, вражаючі результати були отримані в ході проведення експериментів над вмираючими людьми, в головному мозку яких реєстрували високу електричну активність.

Повідомляється, що в дослідженні брали участь дев'ять смертельно хворих людей, які дали свою згоду на участь в науковому експерименті. Фахівці вели спостереження за станом головного мозку помираючих до моменту смерті і деякий час після неї.

З'ясувалося, що у кожного пацієнта були зареєстровані потужні електричні імпульси, що виникли після зупинки серця. За словами експертів, мозок продовжував працювати в тілі померлої людини, і навіть інтенсивніше, ніж за життя. Вчені назвали цей феномен депресією, що поширюється.

Автор матеріалу: 
Галина Струс
Теги: 
життя після смерті, смерть, життя, інша реальність
Вчені розповіли, скільки потрібно сміятися, щоб жити довше
0
0
06:21 19.07.2018
Це сама дивна планета в нашій галактиці
0
0
16:15 18.07.2018
Компанія дивує світ незвичайними реениями
0
0
14:10 18.07.2018
"Це дослідження показує, що алмаз, ймовірно, не такий вже і екзотичний мінерал"
0
0
20:12 17.07.2018