Німецькі дослідники переконані в існуванні життя після смерті. Вчені з Німеччини спільно з колегами з США довели існування життя після смерті.

Зокрема, вражаючі результати були отримані в ході проведення експериментів над вмираючими людьми, в головному мозку яких реєстрували високу електричну активність.

Повідомляється, що в дослідженні брали участь дев'ять смертельно хворих людей, які дали свою згоду на участь в науковому експерименті. Фахівці вели спостереження за станом головного мозку помираючих до моменту смерті і деякий час після.

З'ясувалося, що у кожного пацієнта були зареєстровані потужні електричні імпульси, що виникли після зупинки серця. За словами експертів, мозок продовжував працювати в тілі померлої людини, і навіть інтенсивніше, ніж за життя. Вчені назвали цей феномен депресією, яка поширюється.

Популярні новини зараз
Українцям можуть скасувати індексацію зарплат через зростання інфляції: що буде з виплатами У Бурятії помітили "вершників Апокаліпсису" на чорних жеребцях: викликають дикий сміх замість жаху "Може бахнути прямо там": Олексій Резніков сумнівається в ефективності простроченої ядерної зброї росії Бігала на "Квартал 95", а тепер валяється біля путіна: Маша Распутіна підтримала диктатора рф: "Гинуть, щоб я народилася"
Показати ще

При цьому дослідники спростували думку віруючих, що це відбувається за рахунок відокремлення душі від тіла.

Зокрема, мова йде про розірвання зв'язку між нейронами від нестачі кисню, так як змінюється мембранний потенціал, що змінюється електричним зарядом і поширюється депресією, яка реєструється електроенцефалограмою.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що наявність душі науково довели. Звичайно, припущення були завжди з приводу душі людини, але тепер стало остаточно ясно, що люди після смерті можуть чути й усвідомлювати те, що відбувається навколо них. Важливо розуміти, що будь-яка смерть настає при одній з двох або при наявності одразу двох умов: або серце перестає функціонувати, або мозок. Учені з Нью-Йоркського університету з'ясували, що людина після смерті може відчувати запахи, чути мову людей і навіть бачити світ своїми очима.

Це відкриття пояснює феномен, пов'язаний з баченням світу в ході клінічної смерті. На сьогоднішній день існує величезна кількість випадків за всю історію медицини, коли людина розповідав про свої відчуття під час перебування в стані між життям і смертю.