Вміння цінувати момент справжнього – безцінний дар, який є у дуже небагатьох людей. Та ні, його наявність зовсім не означає, що людина не здатна до довгострокового планування. Швидше навіть навпаки – у неї з'являється справжній стимул зробити своє існування максимально комфортним і цікавим.

Стрілець

Це один з небагатьох знаків Зодіаку, який цінує процес набагато більше результату. І досягнувши мети, негайно вибирає собі нову, до якої з превеликим ентузіазмом починає рухатися. Крім того, Стрільці намагаються не витрачати час на те, що їм не подобається – нудних людей, спори, конфлікти, заздрість і злість.

Популярні новини зараз

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Єгор Крутоголов з "Дизель-Шоу" розповів про сумну подію в родині: так раніше переживав тільки за Марину Поплавську

Дружина Юрія Ткача з "Квартал 95" показала, на кого насправді схожа крихітка Ліззі: "Старше на пару років"

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Показати ще

Скорпіон

Життя – це заплутана гра з правилами, що постійно змінюються. Але Скорпіони люблять складності. Їм набагато цікавіше грати, ніж вигравати. Дай їм волю, будь-яка партія тривала б нескінченно. Ні, перемагати вони теж люблять, але для них це всього лише невеликий етап, а не мета. Мета проста – отримувати задоволення від життя. І не важливо, яким шляхом.

Лев

У кожен момент часу Леви вважають себе прекрасним елементом в цьому складному світі. Що б не відбувалося навколо – Леви будуть залишатися впевненими у власній ідеальності і непогрішності. Можна сказати, що вони розчиняються в самозакоханості, але це не зовсім так. Леви й іншим готові дарувати красу спілкування з собою.

Овен

Звичайно, Овни люблять перемагати. Будь-яка перемога – це підтвердження того, що вони все зробили правильно і виявилися краще за всіх. Але якщо б їм не подобався сам процес – вони не намагалися б перемагати за будь-якого приводу. Просто Овни вважають, що тільки так можна відчути себе живим – змагаючись, долаючи опір, йдучи проти обставин. Доводячи, що людська воля і бажання сильніше чого б не було в цьому світі. Так що Так, вони вміють цінувати кожен момент, який проводять в цьому стані. Тобто – майже все своє життя.

Раніше портал "Знай.uа" публікував рейтинг знаків Зодіаку-пияків. В приємній компанії всі можуть собі дозволити випити стаканчик-другий, але є знаки Зодіаку, які люблять робити це навіть у самоті