Далеко не всім вдається знайти добре оплачувану роботу з хорошим колективом, практично завжди на роботі є якийсь мінус. Дуже часто цим мінусом є досить злий начальник, тому ми вирішили описати деякі випадки, коли начальники аж надто перегинали. Можливо, після цього ви полюбите своїх керівників на роботі.

Звільнити на...

В Росії без мата нікуди. Навіть на роботі, навіть від керівників, навіть у трудовій книжці. Гендиректор Wikimart дозволив собі нецензурно висловитись прямо в трудовій книжці колишнього співробітника. Звичайно, після такого жоден роботодавець не приймав цей документ. І в кінцевому підсумку шедевр відправили в Басманний райсуд.

Смертна кара

За запізнення в Китаї начальник змусив 15-річну дівчину присідати 100 разів. Обернулося це справжньою трагедією. Через деякий час у дівчини відмовили ноги, а через пару днів і руки. Вона померла в лікарні через 10 днів у реанімації. Виявилося, що в неї синдром Гійєна-Барре.

Шорти, або плаття

В одному з офісів Британії начальник не пустив хлопця на роботу через шорти. Той зовсім не розгубився і повернувся одягненим за дрес-кодом. У сукні. Після цього керівнику довелося переглянути правила компанії.

Струс мозку замість компенсації за звільнення

І знову Росія. Звільнення шеф-редактора журналу Digital Photo закінчилося бійкою. Коли гендиректор повідомив, що видавництво закриють через збитки, сталася сварка. В кінцевому підсумку шеф-редактор отримав спочатку кулаком по обличчю, а після ще коліном по ребрах.
Так і закінчилося звільнення – струсом мозку та переламаними ребрами.

"Джерело" з унітазу

Чим і як саме завинили працівники – невідомо. Але начальник підійшов до покарання дуже навіть серйозно і з фантазією. Заради збереження своєї роботи співробітникам довелося пити воду з унітазу. Сказати, що видовище огидне – нічого не сказати.

Звільнення через природні потреби

Автомобільний концерн Hyundai звільнив 27-річну модель через те, що у неї була менструація під час роботи. Через те, що дівчину не відпустили в туалет, її одяг залишилася не дуже чистою до кінця робочого дня. А вже на наступний їй повідомили, що компанія розриває з нею співпрацю.