Марк Цукерберг, засновник скандальної зараз соцмережі Facebook два дні виступав на слуханнях в американському Сенаті, і часом виглядав ніби не від світу цього. І звичайно це не могли не помітити користувачі соцмереж, передає BBC.

Через іноді незграбну поведінку виконавчого директора Facebook порівняли з персонажем серіалу "Зоряний шлях" андроїдом Дейтою, який боровся з притаманною людям поведінкою та емоціями.

Сенатори, які засипали пана Цукерберга питаннями про роль Facebook у скандалі з Cambridge Analytica, також стали об'єктами жартів - через їх подекуди чудернацькі запитання.

Багато жартів щодо слухання мали відношення до "Соціальної мережі" - фільму 2010 року, який розповів історію створення Facebook.

"Соціальна мережа-2. Цього разу - це особисте (дані)", - написала користувач @hansmollman.

"Я, коли розумію, що мої дії мають наслідки", - написала користувач @amberdiscko.

 

"Не забувай пити воду, люди люблять воду", - пожартував з Марка Цукерберга користувач @BravingRuin. 

"Коли все добре, і ти почуваєш себе чудово", - прокоментувала дивакувату поведінку засновника Facebook користувачка @ashleyfeinberg.

Проте користувачі звернули увагу не лише на Цукерберга.

"Марк Цукерберг зараз переживає найгірший кошмар кожної молодої людини: намагається пояснитилюдям похилого віку, як працюють технології", - зазначила користувачка @robbysoave. 

"Пане Цукерберг, у мене є лише одне питання про Facebook: де я можу знайти мій Hotmail?", - написав користувач @gilbertjasono. 

Безсумнівно, це був нервовий день для Марка Цукерберга, але для нього це було зовсім не страшно.

На момент першої перерви на слуханнях, вартість акцій Facebook зросла на 5%. Статки пана Цукерберга зросли на понад 4 млрд доларів.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг під час дачі свідчень у справі про витік даних мільйонів користувачів розповів, що його персональні дані також були злиті Cambridge Analytica.

Цукерберг заявив, що соцмережа не шпигує за користувачами через мікрофон.