Блогери помітили дивовижну схожість віце-президента і міністра закордонних справ Республіки Гайана Карла Грініджа на популярного російського телеведучого Леоніда Якубовича.

Відповідне фото оприлюднив інтернет-блогер Микита Прокопов з підписом "Здається я скачав якусь неправильну версію Поля чудес".

При цьому самому Якубовичу вже розповіли про двійника і запропонували запросити Грініджа в свою передачу "Поле чудес". Щоправда, російському телевізійнику така ідея не дуже припала до душі.

"Навіщо? Він буде вести "Поле чудес" у себе на батьківщині, а я - у себе", - заявив Якубович.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повертати гроші державі: ПФУ застеріг кожного ТЦК оголошують у розшук студентів та заброньованих: що коїться та як протидіяти У власників карток ПриватБанку можуть виникнути проблеми: кого це торкнеться Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще



Нагадаємо, Леонід Якубович веде програму "Поле чудес" з 1991 року.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", російський телеведучий Леонід Якубович потрапив до бази "Миротворця" через порушення державного кордону України при в'їзді на територію окупованого Росією Криму.