Ось уже 20 років велику популярність на українському ринку має продукція найбільшого німецького концерну Hörmann. Його спеціалізація — гаражні та в’їзні ворота, двері різного призначення, приводи та системи керування.

Особливим попитом серед вітчизняних забудовників користуються гаражні ворота від hormann. З доступним асортиментом можна ознайомитися на сайті офіційного представника Hörmann в Україні.

Популярність воріт німецького бренду пояснюється вдалим поєднанням високої функціональності та стильного дизайну.

гаражні ворота від hormann

Особливості гаражних воріт Hörmann

 Новаторський підхід німецьких інженерів проявився у відмові від традиційної двійчастої конструкції. Вона була замінена суцільним щитом. При відкриванні він піднімався та розташовувався під стелею приміщення. Це знаменита модель Berry, яка сьогодні є своєрідною візитівкою бренду.

Популярні новини зараз

ПриватБанк арештовує кошти українців, кожен ризикує залишитись ні з чим

У Львові обклали мінами 30 супермаркетів, пекельний переполох - люди тікають у паніці

У Франківську копи жорстоко познущалися над підлітками, жахливий запис злили в мережу - "Ти сопля йо****, я таких як ти їм на сніданок"

ПриватБанк змінив правила зняття готівки з банкомату, головні нововведення

Показати ще

Матеріал виконання — дерево або високоякісна сталь. Дерев’яна модель доступна лише в двох колірних рішеннях, сталева ж модифікація — майже в 200 відтінках.

Згодом в списку продуктів компанії з’явилися інші варіації. В них замість щита використовується полотно, що складається з ряду однотипних секцій. Секційні гаражні ворота також відкриваються вертикально та розміщуються під стелею. Конструктивні особливості дають змогу моделі вписатися в отвір будь-якої конфігурації.

У модифікації RollMatic використовується рулонне полотно, виготовлене з алюмінієвого профілю. Розташовуючись над отвором воріт на спеціальному валу, така модель значно економить простір в гаражі та перед ним. В каталозі доступний варіант забарвлення під дерево.

Всі ворота відкриваються автоматично за допомогою пульта дистанційного керування. Програмне забезпечення перешкоджає клонуванню пристрою, тому ніхто, крім господаря, не зможе здійснити в’їзд в гараж.

Робота електроприводу вирізняється мінімальним шумом. Тому такі ворота можна встановлювати в безпосередній близькості від житла.

Незважаючи на конструкційні відмінності, всі моделі характеризуються високою якістю виготовлення, простотою та надійністю в користуванні. Широкий комплекс захисних пристосувань попереджає несанкціоноване вторгнення в гараж. Ергономічна конструкція виключає випадковий обрив полотна або затиснення пальців. Шарнірний механізм гарантує повну герметичність. Авто не постраждає від екстремальних температур.

До будь-якого типу воріт можна замовити бічні двері в тому ж стилі.