У 2019 Koktebel Jazz Festival пройде в Києві на березі Дніпра. У програмі заплановані резиденції "Острів Крим", присвячена мистецтву кримських артистів, "Кoktebel Jazz Stage".  Буде багато авторської української музики, нові проекти відомих музикантів і секретні гості, багато перформансів та імпровізацій. Обов’язково відбудеться вже  традиційний фестиваль "Артишок" з майстер класами, творчими зустрічами та майстернями. Організатори обіцяють сюрпризи та несподівані активності. Запланована традиційна дитяча програма та майданчик ретро джазу. 

Чому "Творча дача" та на що чекати?

“Бачити нові можливості” - це давній мем команди Джаз Коктебель. Творчу відпустку часто проводять поруч - на дачі. Ми хочемо відпочивати, тестуючи нові формати та проекти, ми хочемо згадати атмосферу перших фестивалів біля Карадагу та Дому-Музею Волошина, який народився саме у Києві. 

Популярні новини зараз

Прогноз погоди на неділю обніжить сонцем українців, зачинених на карантин

У Чорнобилі спалахнула потужна пожежа, авіація піднялася в небо - нове лихо для України

Раптова загибель Вакарчука, обшуки в Eurolab Пальчевського і втеча Тіни Кароль від потенційної свекрухи - головне за день суботи, 4 квітня

Під столицею через газову трубу багатоповерхівка злетіла у повітря, є постраждалі - перші кадри

Показати ще

 

Ми запланували три арт-резиденції. Кожна з особливою програмою: 

"Кoktebel Jazz Stage" у партнерстві з ЮБК 

"Koktebel free beech club" у партнерстві з творчою спільнотою та київським клубом

"Х.Л.А.М". Саме тут можна буде почути сучасну і цікаву електронну музику, прийняти участь у майстер-класах, лекціях, кінопоказах нашого традиційного фестивалю сучасного мистецтва "Артишок"

І третя, дуже важлива для нас резиденція, буде присвячена сучасній кримській культурі та нагадає всім, що Крим і Коктебель - там, де ми. І це Україна. Поки її робоча назва "Острів Крим". 

І як завжди все буде дуже атмосферно і затишно, буде багато нової музики та буде багато наших друзів-музикантів, які вже долучились до підготовки особливої програми. Ми запропонуємо нашим гостям стати дачниками, але творчими, прийти до нас всією родиною і знайти кожному щось до душі.