Різні види цієї побутової техніки мають свої переваги і недоліки, тому до покупки важливо вивчити і порівняти технічні характеристики кожного з них.

Види пилососів:

Всі пристрої можна розділити на кілька типів:

Популярні новини зараз

Каменських із колишнім потрапили у ДТП: життя розділилося на "до" та "після"

Головне за ніч: "переворот" євробляхерам від Зеленського, втеча Порошенка та план порятунку Донбасу

Каменських прикрасила гарячу обкладинку Playboy: як вам "Стиль собачки"?

Померла зірка серіалу "Моя прекрасна няня": "Не стало дивовижної, чудової, унікальної..."

Показати ще
  • класичний;

  • миючий;

  • вертикальний;

  • промисловий;

  • ручний.

Відмінність миючих моделей від класичних полягає в наявності аквафільтра, фільтруючого і зволожуючого повітря. З його допомогою можна позбутися від плям, чистити килими і практично повністю замінити вологе прибирання.

Вертикальні пилососи використовуються переважно в приміщеннях з гладкими поверхнями, промислові - для прибирання великих приміщень з сильним забрудненням. Ручними зручно пилососити м'які меблі, салон автомобіля.

Також є спеціальні пристрої, призначені для миття вікон і збору сміття, що складається з великих частинок (наприклад, тирси, цукру, хлібних крихт).

Переваги покупки пилососів

Пилосос купити найзручніше в інтернет-магазині. Серед лідерів в даному сегменті - компанії Thomas, Samsung, Bosch, Rowenta. Крім традиційних моделей, представлений широкий вибір роботів-пилососів, які мінімізують участь людини до налаштування пристрою і включення.

Перед покупкою необхідно визначитися з пріоритетами - наскільки важлива наявність вологого прибирання, які вимоги до типу пристрою і його потужності, наявність яких насадок є кращим.

Важливою перевагою є можливість безкоштовної доставки, а також при необхідності можна скористатися послугами поштових і транспортних компаній.