Світ увійшов в найбільшу з часів Великої депресії рецесію. Ця криза торкнеться всіх індустрій — від авіаперевізників до невеликих кав'ярень — і в той же час назавжди змінить поведінку людей, зробивши більшість звичних бізнес-інструментів застарілими.

На онлайн конференції PM GO! зберуться лідери бізнесу, економіки та спорту, щоб обговорити, як компаніям реагувати на зміни. Як уникнути масових звільнень і банкрутства? Які напрямки закрити, а на яких зробити акцент? Яку роль високі технології зіграють сьогодні у підприємницькій діяльності?

Афіша PM GO!
Афіша PM GO!

Популярні новини зараз

"Пацанка" після Школи леді хотіла стати чоловіком: "Була істерика"

Тоня Матвієнко показала, як наряджає маленьку принцесу: копія Ніни

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

Святослав Вакарчук перетворився на ідеального синочка - зразок для наслідування: "Мам, дякую..." 

Показати ще

На ці та багато інших питань свої відповіді дадуть спікери заходу:

  • Економіст, колишній радник британського уряду, викладач Оксфордського університету і автор бестселера The Future of the Professions Даніель Сасскінд;

  • Один з найбільш високооплачуваних атлетів світу, а також власник власного бренду віскі Конор Макгрегор;

  • Співзасновник Monobank, Koto, Smartass Дмитро Дубілет. За плечима Дубілета — три успішних бізнесу і довгі роки роботи на керівних посадах;

  • Сергій Портнов, СEO міжнародного холдингу Parimatch. Трансформував букмекерську компанію в передову технологічну компанію і визнаний міжнародний бренд.

  • Дмитро Пінчук, CMO в Socialpoint, відомого лідера мобільних ігор з Барселони. Раніше Дмитро керував маркетинг-напрямком в Casino PokerStars і три роки очолював Global PR & Marketing в WARGAMING;

  • Олександр ZeroGravity Кохановський, колишній професійний кіберспортсмен, засновник Natus Vincere (Na'Vi), співзасновник холдингу ESForce — третього за величиною кіберспортивного проекту в світі;

  • Сергій Гламазда, генеральний менеджер Virtus.pro — найтитулованішого клубу СНД.

  • Крістіан Дука, Head of Partnerships, FACEIT.com;

  • Іван Данішевський, президент Федерації Esports Ukraine, засновник кіберспортивного холдингу ESM.One і Esports Charts та багато інших.

Даніель Сасскінд, фото надано організаторами PM GO!
Даніель Сасскінд, фото надано організаторами PM GO!

Дмитро Дубілет, фото надано організаторами PM GO!
Дмитро Дубілет, фото надано організаторами PM GO!

Міжнародна конференція PM GO 5.0 BRIEFING: In Touch with the Future стане ще одним кроком у побудові відкритої платформи експертизи про бізнесі й технологіях. Майбутній івент торкнеться теми ведення бізнесу в епоху кризи та роль технологій в сучасному контексті. Він буде корисним підприємцям, топ-менеджерам, маркетологам, IT і HR-фахівцям і всім, хто так чи інакше пов'язаний з роботою бізнесу.

Конференція безкоштовна: до неї може приєднатися кожен через сайт events.pm і офіційну сторінку в YouTube. Початок заходу заплановано на 24.04, 15:00 за київським часом (GMT +3), а доступ до трансляції відкритий, незалежно від географії глядача. Більше — на сторінці заходи у Facebook.