Сьогодні о 12.00 у залі Печерського районного суду м. Києва відбулося перше слухання по справі передвиборчого ролику на підтримку Петра Порошенко, у якому Анастасія Приходько виявилася однією з головних героїнь, не надав на це своєї згоди. Знай.ua побували на місці подій та дізналися, чим закінчився розгляд справи.

Позов співачки, направлений до суду, стосується відеоролика, у якому її запросили знятися – це мав бути соціальний ролик про Україну та життя простих українців. Однак після зйомок цей відео сюжет вийшов на багатьох телеканалах в іншому світлі – виявилося, що його презентували у якості рекламного сюжету на підтримку Петра Порошенка. Цей самовільний вчинок вкрай обурив Анастасію Приходько.

Тож після багатьох спроб у мирний спосіб з'ясувати з Адміністрацією Президента, чому без її відома ролик був презентований як піар-сюжет, а не соціальне відео, про що вони саме і домовилися, співачка має намір розібратися у судовому порядку.

Популярні новини зараз

Мама Дана Балана зізналася, що поборола підлу хворобу: "Після двох важких місяців"

Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

Патруль – як "по замовленню"

Запізнення Анастасії Приходько на засідання майже на 40 хвилин сталося у зв’язку із затримкою співачки столичними патрульними – як раз за 20 хвилин до початку розгляду справи вони зупинили її авто.

"Майже годину мене затримували поліцейські, які вирішили перевірити автівку на те, чи не вкрадена вона. Хоча всі мою машину знають. Це, взагалі, вперше зі мною трапляється – і чомусь саме перед засіданням", – говорить Анастасія Приходько.

Втім, поспішати особливо було нікуди – як виявилося сторона відповідача на засідання не з'явилася. У зв’язку з цим, розгляд справи було перенесено на 15 серпня.

"Компанія-відповідач надіслала 17 липня листа Анастасії Приходько з вибаченням та описанням ситуації. Тож сьогодні відповідач не з'явився і розгляд справи перенесено на 15 серпня", – повідомили журналістам після проведення засідання.

Та жодного відповідного листа Анастасія поки що так і не отримала. Як повідомив адвокат співачки, незважаючи на те, що буде написано в цьому листі , вони свій позов не заберуть.

"Я буду відстоювати в суді честь та гідність – це найважливіше для мене", – зазначає українська співачка.

До речі, матеріальна компенсація, прописана в позові, становить 521 тис грн – саме таку суму, за думкою Анастасії та її адвоката, має сплатити компанія-відповідач.