Назначение нардепа и ресторатора Николая Тищенко на пост "смотрящего" над Киевом приведет к потере рейтинга Зеленского. Об этом на своей странице в Facebook написал журналист Сергей Гришин.

Помощник президента Андрей Ермак, который занимается вопросами внешней политики, решил взаться за Киев с помощью своего протеже Тищенко.

"Говорят, Ермак давно ведет Тищенко и максимально его поддерживал в качестве кандидата от "Слуги народа" на киевском округе. И стал Николай не просто депутатом, а заместителем председателя комитета по вопросам инфраструктуры (ну, а чем строительство ресторанов не инфраструктура?)", — пишет Гришин.

Популярные статьи сейчас

Зеленский поднял минимальную зарплату: кто получит 20 тысяч и больше

Избранник "Холостячки" Эллерт оригинально поздравил Мишину с праздником: "У всех моих Ксю…"

Гросу призналась, почему так долго скрывала любовь с Полянским: "Люди сразу замечают"

Юля "Зайка" рассказала об интиме с Мишей Заливако на Холостяке

Показать еще

Как утверждает журналист, Тищенко получил соответсвующие инструкции, и уже начал вести деятельности в Киеве и вести переговоры с людьми в роли "смотрящего" от Зеленского. Она намекает, что все серьезные вопросы придется решать через него.

Гришин убежден, что ресторатор Тищенко и другие подобные "смотрящие" в результате своими действиями превратят "Слугу народа" и самого президента в посмешище.

"Еще несколько таких "назначений" от представителей команды Зеленского, которые решают свои вопросы от его имени, то о тепершний заоблачный рейтинг можно будет очень скоро забыть", - отметил Гришин.

Це сумна історія про Київ, “смотрящих”, Андрія Єрмака - друга Пальчевського (який є мурзилкою Медведчука, єслі шо) Миколу Тищенка і Зеленського. В кінці літа, з кіна, де Боклан брав інтерв'ю у Зеленського, українці дізнались про існування Андрія Єрмака. Який, не знаю як, потрапив в оточення Зеленского і став помічником президента. Відповідає там за зовнішню політику. “Успішність” зовнішньої політики можемо оцінити наприклад, по візиту Зеленського у США, стенограми з Трампом, скандалу з Джуліані. Також Єрмак активно педалював “формулу Штайнмаєра”, в тому вигляді, в якому вона стала публічною. Але мова не про міжнародні зносини пана Єрмака, де особливо не «прикуриш», крім хіба шо потенційної конвертації свого впливу у майбутньому. А “рєшать вопроси” треба вже. Бо невідомо, як довго пропрацюєш помічником президента, з таким списком перемог. Я, хоч і не Соня Кошкина, але з джерелами у мене все ок 😉 Так ось, моі обізнані джерела говорять, що Андрій вирішив плотно зайнятись питанням Києва. Але вирішив займатись не особисто, а через когось зі своїх протеже. І обрав дуже дивного персонажа, парам-пам-пам Миколу Тищенка. Так, саме цього Миколу Тищенка, київського ресторатора, який порівнює державу з надувною лялькою, а помічниця-модель якого, не знає скільки депутатів у Раді і хто був першим президентом України. Кажуть, Єрмак давно веде Тищенка і максимально його підтримував як кандидата від Слуги Народу на київському окрузі. І став Микола депутатом, і не просто депутатом, а заступником голови комітету з питань інфраструктури (ну а чим будівництво рестіків не інфраструктура?). Сидів Микола в Раді спокійно, до того часу, поки його куратор не вирішив поюзати. Кажуть, отримавши відповідні інструкції, пан Миколи розгорнув бурхливу діяльність. Проводить зустрічі з різними людьми, на яких почав представлятись “смотрящім” по Києву від Зеленського. Стверджуючи, що всі серйозні питання можна порішать тільки через нього. А Київ, це вже великі фінансові теми - від контролю діяльності Київміськбуду, і всі супутні теми - недобудови, обдурені вкладники, афери з житлом. До будівництва доріг, мостів, та метро на Троєщину. І так, це все про людину, ресторатора, який потрапив в Раду волею долі, випадково. І на питання про формулу Штайнмаєра, розповідає що треба взяти інструкцію від надувної ляльки. І ось цю людину Єрмак призначає “смотрящим” по Києву. Уявляю як на нього реагують серйозні дяді, коли він їм заряджає що він смотрящій і питання треба вирішувати через нього. Думаю, ще кілька таких “призначень” від представників команди Зеленського, які вирішують свої питання від його імені, то про тепершній захмарний рейтинг можна буде дуже скоро забути.

Geplaatst door Sergiy Grishyn op Dinsdag 22 oktober 2019

Напомним, Седокова раскрыла пикантный факт о Тищенко из "Слуги народа".

Как сообщал портал Знай.ua, Богдана заметили на матче Украина-Португалия.

Также портал Знай.ua писал, нардеп похвастался в Верховной Раде новым iPhоne 11 Pro.