Пока в стенах парламента обсуждают теоретически главные реформы в стране, вектор развития до сих пор отрицательный. Основные проблемы общества никуда не исчезли, более того – только обострились.

Соответствующее мнение высказал представитель политической партии "Основа" Владимир Полочанинов в эфире телеканала "IPT-Полтава".

Политик заверил, что в выполнении реальных дел стоит прежде всего полагаться на людей, у которых не было времени "махать флагами и идти в политику".

Володимир Полочанінов в програмі "Авторитетна думка" на телека...

Під час візиту команди партії «ОСНОВА» до Полтави, представник «ОСНОВИ» Володимир Полочанінов - Volodymyr Polochaninov дав детальне інтерв’ю програмі «Авторитетна думка» на телеканалі «ІРТ-Полтава». Володимир Полочанінов як експерт з питань конституційної реформи приєднався до команди партії у серпні. Тому, поряд з іншими важливими темами розмови, найпершою тезою інтерв’ю стало обговорення необхідності прийняття нової, народної Конституції – Конституції нового суспільного договору. Володимир Полочанінов виклав своє бачення відмінності партії «ОСНОВА» від більшості інших партій. Воно полягає насамперед в тому, що «ОСНОВА» - це партія людей справи, в яких не було часу махати прапорами та йти в політику. Бо вони були зайняті важливими справами – лікували людей, навчали дітей, створювали нові робочі місця. Бо вони несли країну на своїх руках і плечах. Це партія так званої «тихої більшості», яка вважала за непотрібне втручатися в політику взагалі. Але зараз ця більшість розуміє, що чекати далі вже нема кого і нема чого. Тому треба брати відповідальність на себе і змінювати вектор розвитку держави з від’ємного на позитивний. У ході інтерв’ю з політиком були обговорені також інші важливі питання, наприклад, про те: • що найвищий податок в Україні сьогодні – це податок на корупцію. Тому ліберальний підхід до економіки з боку держави - це саме те, чого сьогодні очікує весь бізнес і всі люди праці, які ще не виїхали з України на заробітки до Польщі, Угорщини чи Росії. Бо саме економічний лібералізм дасть можливість людям реалізувати свій потенціал в Україні, а не на заробітках на чужині. І Україна перестане бути схожою на сурогатну матір, що народжує багато талантів, які, між тим, реалізуються на теренах інших держав; • що демократія передбачає не тільки владу народу, а й обмеження владних повноважень, що не дозволяє використовувати цю владу у власних інтересах. Про меритократизм влади, про необхідність перезавантаження всієї системи влади; • що влада втратила головне -довіру народу. І що перевибори влади необхідно здійснювати настільки часто, як треба для того, щоб влада нарешті мала цю довіру; • що війна на Донбасі не є найбільшим тягарем економічного занепаду України, що 3% економічного зростання, яке зараз декларує уряд – це всього лише відтермінування банкрутства країни; • що економічні проблеми є найбільш болючими для більшості українців; • що результатом реформ має бути підвищення якості життя населення, а не його зубожіння; • і нарешті - про те, що «ОСНОВА» має стати основою коаліції проукраїнської більшості у наступній Верховній Раді. #ОСНОВА #ВолодимирПолочанінов

Posted by Політична Партія "Основа" on Tuesday, 26 September 2017

"Были заняты...лечили людей, учили детей, создавали новые рабочие места. Потому что они несли страну на своих руках и плечах. Это партия так называемого "тихого большинства", которая считала ненужным вмешиваться в политику вообще", - пояснил представитель "Основы".

Популярные статьи сейчас

45-летняя Могилевская "променяла" миллионера на 71-летнего Поплавского: "Мы худеем"

Эллерту из "Холостячки" поставили диагноз по фото с Мишиной: "Надо лечить"

Беременная жена Виктора Павлика удивила подробностями о ребенке: "Плакала полчаса"

Алина Гросу жестко ответила на нападки Оли Поляковой: "Пусть завидует молча"

Показать еще

Коррупцию, как считает Полочанинов, порождают именно очень высокие налоги – их всячески пытаются обойти, поэтому либеральный подход в экономике был бы сейчас лучшим вариантом. Людям нужно дать возможность развиваться в Украине. Пока что все происходит наоборот – уровень миграции растет с каждым годом.

Как сообщал портал "Знай.uа", обнародован перечень самых "ненужных" депутатов Верховной Рады.