Багато народних депутатів України, які часто виступають в ЗМІ, не ходять на засідання Верховної Ради, а якщо і приходять, то не голосують.

Про це розповів Комітету виборців України (КВУ) Олексій Кошель, передає "Апостроф". За його словами, лідирує за цим показником "Опозиційний блок". Депутати цієї фракції часто пропускають близько 90% голосувань.

"Серед депутатів, які ігнорують сесійні засідання, ігнорують роботу, дуже часто можемо зустріти відомих, медійних осіб, скажімо, Семена Семенченка, Вадима Рабиновича, який у вересні взяв участь у роботі лише одного сесійного засідання, Володимира Парасюка, Андрія Білецького", - вказав Кошель.

У вересні кількість депутатів, які голосували, зменшилася вдвічі. Це пов'язано з судовою реформою. Тут багато правок, і вони, як правило, відхилялися, тому багато хто просто не бачив сенсу ходити на голосування.

Популярні новини зараз

Каменських кардинально змінила зовнішність і заговорила про почуття: "Ми різні"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

На сцену "Голосу країни" увірвалася суперниця Дорофєєвої: могла співати у "Время и стекло"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Показати ще

Глава комітету виборців вважає, що для суспільства така поведінка депутатів - це серйозний сигнал.

Дивіться, які рекорди ставлять депутати

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що забудовникам, які, маючи штраф за порушення будівельних норм, продовжують роботи, Верховна Рада підготувала сюрприз.