Генеральна прокуратура і Національне антикорупційне бюро буде клопотати про позбавлення недоторканності 11 депутатів Верховної Ради.

Про це сказав політолог Тарас Березовець, передає Gazeta.ua.

"Зараз ГПУ готує подання на 6 нових народних депутатів. Не буду називати прізвища. У свою чергу НАБУ підготувало подання ще на 5. Загалом йдеться про 11 народних депутатів", - сказав політолог, посилаючись на свої джерела.

Він зазначив, що ці подання планувалося подати у вересні, проте затягнули з бюджетом. Тому вирішили почекати, щоб не було провалів при голосуванні.

Популярні новини зараз

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

Копають лопатами, кирками і руками: найбіднішу країну світу наповнила лихоманка

Пішов з життя зірка відомого реаліті-шоу: члени його сім'ї вмирали рано

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Крім того, Березовець упевнений, що депутати будуть затягувати розгляд законопроектів, тому що бояться антикорупціонерів.

Березовець ще розповів, що депутати гірше ставляться до глави НАБУ Ситника, ніж до генерального прокурора Луценка. Причина - справа Полякова. На думку депутатів, співробітники НАБУ зібрали докази з порушеннями закону.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що популярний український телеведучий і відомий журналіст Роман Скрипін розповів, яку модель державного устрою вважає оптимальною.