Народні обранці нерідко забувають, наскільки важливі обов'язки будуть на їх плечах після того, як отримають владне крісло.

Громадський рух "Чесно" наочно пояснив українцям, чого треба вимагати від депутатів згідно законодавства.

Наприклад, вони повинні звітувати про результати своєї роботи не менше двох разів на рік. Не важливо, у якій формі це буде: допускається звернення через ЗМІ чи особисті зустрічі із виборцями.

Якщо ви направляєте депутату лист із коректним проханням, або скаргою, вирішити ваше питання повинні у 30-денний термін і дати чітку відповідь.

Крім того, нардепу не можна керувати особистим бізнесом, але судячи із декларацій, про це пам'ятають не всі. Представники влади також зобов'язані підтримувати інтереси підприємців, залучати людей до громадської та волонтерської діяльності, але при цьому самому не бути присутнім там на комерційних засадах.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Погода на п'ятницю 7 травня та поминальну неділю: синоптик Діденко попередила про різкі зміни

Кароль видала таємницю дружині Комарова зі "Світу навиворіт": "Коли в останній раз...?"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

І головне: депутати повинні відвідувати всі важливі засідання, щоб запобігти ухваленню неякісних рішень. Хоча нещодавня ситуація у Верховній Раді, на жаль, довела протилежне: дехто навіть не дочекався завершення робочих днів і зібрався у відпустку задовго до закриття сесії.

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, скільки грошей із державного бюджету витрачають на фінансування Верховної Ради.