У мережу злили фотографії з далекого і не найневиннішого минулого нардепа від "Блоку Петра Порошенка" Максима Єфімова. У 2007 році він був депутатом краматорської міської ради за списками "Партії Регіонів", а напередодні виборів до парламенту в 2014 році пішов від регіоналів в "Партію розвитку України". Його обрали самовисуванцем по виборчому округу №48 в Донецькій області. Сьогодні у Верховній Раді він є членом "БПП".

Темна історія бере свій початок в лихих 90-х, коли Україна кишіла кримінальними угрупованнями, а ближче до 2000-х поступово переходила в сферу бізнесу. Почнемо мабуть з 1993-го року, коли двоє жителів Краматорська, Шпортюк і Білецький, сформували злочинне угруповання, іменували себе "17-та дільниця".

Пізніше нею керували Яковенко ( "Єгор", убили в 1996 році) і Єрмаков ( "Єрмак", убили в 1998-му). Саме вони привели до групи екс-співробітника міліції Костянтина Яворівського і бізнесмена Олександра Рибака, який був корисний тим, що допомагав легалізувати "брудний" прибуток.Якщо дивитися зліва направо, то бачимо першого "Яворівського", другого "Германа", третього "Беззапонного", четвертого "Єрмака".У мережі є інформація, що нардеп Максим Єфімов (другий зліва) почав свій тернистий шлях не без допомоги батька (першого комерсанта в Краматорську) Віктора Єфімова і бандитів з "17-ї ділянки".

Популярні новини зараз

Погіршення після поліпшення - доктор Комаровський пояснив, що робити: "Мозок стерилізують"

Марічка Падалко пішла від чоловіка заради кохання: "Я чесно йому зізналася..."

Наталія Могилевська показала обличчя без фотошопу і заплутала навіть відданих шанувальників

Тіна Кароль осоромилася просто на сцені: сукня злетіла з пишних грудей

Показати ще


Зліва на знімку зображений Сергій Дубовой ( "Дубик"), який змінив Бессоного в кріслі гендиректора Краматорського АТП 11410. Поруч з ним стоїть "Герман", який відбуває довічне тюремне ув'язнення.Тут на знімку бачимо "Дубика", "Германа" і "Сивого".На останньому ж фото праворуч можемо спостерігати чинного главу Краматорського АТП Сергія Дубового, а зліва - нардепа від "Блоку Петра Порошенка" Максима Єфімова.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як пораненого нардепа з сумнівним минулим притягали до кримінальної відповідальності.