Поки у стінах парламенту обговорюють теоретично головні реформи у країні, вектор розвитку досі негативний. Основні проблеми суспільства нікуди не зникли, більш того – тільки загострилися.

Відповідну думку висловив представник політичної партії "Основа" Володимир Полочанінов в ефірі телеканалу "IPT-Полтава".

Політик запевнив, що у виконанні реальних справ варто передусім покладатися на людей, які не мали часу "махати прапорами і йти в політику".

Володимир Полочанінов в програмі "Авторитетна думка" на телека...

Під час візиту команди партії «ОСНОВА» до Полтави, представник «ОСНОВИ» Володимир Полочанінов - Volodymyr Polochaninov дав детальне інтерв’ю програмі «Авторитетна думка» на телеканалі «ІРТ-Полтава». Володимир Полочанінов як експерт з питань конституційної реформи приєднався до команди партії у серпні. Тому, поряд з іншими важливими темами розмови, найпершою тезою інтерв’ю стало обговорення необхідності прийняття нової, народної Конституції – Конституції нового суспільного договору. Володимир Полочанінов виклав своє бачення відмінності партії «ОСНОВА» від більшості інших партій. Воно полягає насамперед в тому, що «ОСНОВА» - це партія людей справи, в яких не було часу махати прапорами та йти в політику. Бо вони були зайняті важливими справами – лікували людей, навчали дітей, створювали нові робочі місця. Бо вони несли країну на своїх руках і плечах. Це партія так званої «тихої більшості», яка вважала за непотрібне втручатися в політику взагалі. Але зараз ця більшість розуміє, що чекати далі вже нема кого і нема чого. Тому треба брати відповідальність на себе і змінювати вектор розвитку держави з від’ємного на позитивний. У ході інтерв’ю з політиком були обговорені також інші важливі питання, наприклад, про те: • що найвищий податок в Україні сьогодні – це податок на корупцію. Тому ліберальний підхід до економіки з боку держави - це саме те, чого сьогодні очікує весь бізнес і всі люди праці, які ще не виїхали з України на заробітки до Польщі, Угорщини чи Росії. Бо саме економічний лібералізм дасть можливість людям реалізувати свій потенціал в Україні, а не на заробітках на чужині. І Україна перестане бути схожою на сурогатну матір, що народжує багато талантів, які, між тим, реалізуються на теренах інших держав; • що демократія передбачає не тільки владу народу, а й обмеження владних повноважень, що не дозволяє використовувати цю владу у власних інтересах. Про меритократизм влади, про необхідність перезавантаження всієї системи влади; • що влада втратила головне -довіру народу. І що перевибори влади необхідно здійснювати настільки часто, як треба для того, щоб влада нарешті мала цю довіру; • що війна на Донбасі не є найбільшим тягарем економічного занепаду України, що 3% економічного зростання, яке зараз декларує уряд – це всього лише відтермінування банкрутства країни; • що економічні проблеми є найбільш болючими для більшості українців; • що результатом реформ має бути підвищення якості життя населення, а не його зубожіння; • і нарешті - про те, що «ОСНОВА» має стати основою коаліції проукраїнської більшості у наступній Верховній Раді. #ОСНОВА #ВолодимирПолочанінов

Posted by Політична Партія "Основа" on Tuesday, 26 September 2017

"Були зайняті…лікували людей, вчили дітей, створювали нові робочі місця. Тому що вони несли країну на своїх руках і плечах. Це партія так званої "тихого більшості", яка вважала непотрібним втручатися в політику взагалі", - пояснив представник "Основи".

Популярні новини зараз
Українці можуть залишитися без опалення та гарячої води: комунальники попередили про ризики Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років Астролог побачив у травні "лихо" для України Німеччина вводить суворі обмеження: як це вплине на українців
Показати ще

Корупцію, як вважає Полочанінов, породжують саме дуже високі податки – їх всіляко намагаються обійти, тому ліберальний підхід в економіці був би зараз найкращим варіантом. Людям потрібно дати можливість розвиватися в Україні. Поки що все відбувається навпаки – рівень міграції зростає із кожним роком.

Як повідомляв портал "Знай.ua", оприлюднений перелік найбільш "непотрібних" депутатів Верховної Ради.