Влітку нашому організму потрібен особливий раціон, оскільки через піт ми втрачаємо речовини, необхідні для енергії та бадьорості.

Зокрема, під час потіння ми втрачаємо електроліти (натрій, хлор та калій), пояснює дієтолог Оксана Скиталінська на своїй сторінці у Facebook.

Що їсти в спеку

Фахівець радить у спекотні літні дні пити воду, але водночас збагатити її продуктами, які багаті на ці речовини: ягодами, огірком, селерою, м‘ятою, шпинатом.

Скиталінська рекомендує просто подрібнити ці продукти, залити водою і дати настоятися. Такий напій чудово втамовує спрагу, покращує самопочуття та додасть бадьорості.

Популярные статьи сейчас
Владимир Зеленский поставил точку в скандале с Польшей, Федишин и компанией на Евровидении: "12 сегодня и навсегда" Тина Кароль и Оля Полякова: украинские звезды на сцене начали новый тренд-патриотическое платье Надя Дорофеева после расставания с Дантесом призналась в сильных чувствах к Позитиву: "Люблю и хочу" Что попросил мужчина на ужин перед казнью - самое странное желание в истории
Показать еще

Що не їсти в спеку

Проте у спеку варто відмовитися від солодощів, бо вони спричиняють бродіння у шлунку. Також викресліть з раціону ковбаси, сосиски та обмежіть кількість м’яса.

"Знай.uа" нагадує, що загальні рекомендації для тих, хто хоче схуднути, досить умовні. Кожен організм індивідуальний, і програма дій повинна бути складена з урахуванням всіх нюансів. Важливу роль в списку значущих чинників відіграє тип фігури. Не врахування цього чинника є однією з найпоширеніших помилок в процесі схуднення.

Худни, відповідно до свого типу фігури.

Тип статури: ендоморфи.

Пишнотіла красуня. Ендоморфи мають високий рівень жирових відкладень і схильні швидко набирати вагу. Вони, як правило, невеликого зросту.

Ендоморфи володіють м'яким, пишним, округлим тілом. У них сповільнений обмін речовин, вони легко набирають зайву вагу, і їм потрібно наполегливо працювати, щоб скинути жир. Ендоморфи часто мають крупну статуру, більш широкі стегна, ніж плечі, що в сумі утворює грушоподібну фігуру.

Також нагадуємо, згідно з даними, опублікованими в Міжнародному журналі про ожиріння, люди, які з'їдають на сніданок достатню кількість білка, в обід споживають на 26% менше калорій, в порівнянні з тими, хто їсть мало білкової їжі.

На думку дієтологів, багатий білковою їжею сніданок в кінцевому підсумку призводить до зниження ваги і нормалізації роботи кишечника, а також благотворно позначається на продуктивності.