Водители и активисты организации "АвтоЕвроСила" требует от президента Украины Владимира Зеленского изменить формулу расчета акциза и убрать из нее коэффициент возраста. Об этом заявили активисты организации на своей странице Facebook.

Читай Знай. ua в обновленном чате Viber! Присоединяйтесь!

Обращение к главе государства они записали прямо возле Администрации президента. Сейчас формула расчета акциза состоит из: коэффициента возраста авто (в годах), объема двигателя и базовой ставке. Активисты же хотят, чтобы размер акциза не зависел от того, сколько лет автомобилю.

"Считаем, что наиболее приемлемый вариант, который быстро можно ввести с минимальными изменениями в законодательстве, это в существующем законе из формулы расчета акциза убрать коэффициент возраста автомобиля, который доходит до 200% от его стоимости", –заявили активисты.

Популярные статьи сейчас
Главные новости за 27 июня: "пробуждение" Софии Ротару, атака на ТРЦ в Кременчуге и Цимбалюк в роли "Холостяка" Владимир Зеленский вспомнил погибшего друга с "Квартала 95": "Дайте вонючей дешевой водки" Легенда "Танці з зірками" Влад Яма показал райскую идиллию с женой и сыном на берегу океана: "Как не думать о прошлом" Евгений Кошевой из "Квартала 95" едва не разревелся, выехав в Варшаву: "Некуда возвращаться"
Показать еще

Драконовские штрафы для водителей авто на еврономера решили ввести еще в 2018 году. Однако после протестов евробляхеров Рада пошла на уступки и отсрочила наказания до 22 августа.

Шановний пане Президенте! Адміністрація Президента України Вітаємо Вас та вашу політичну партію «Слуга Народу» з вражаючою перемогою на виборах! Ви вже встигли звернути свою увагу на катастрофічну ситуацію навколо питання доступного розмитнення автомобілів. Наразі - це проблема майже мільйона українських сімей, що склалася "завдяки" минулій владі, яка 3 роки обіцяла «зробити» закон для людей, а не для декількох лобістів-автотрейдерів. Вже за чотири тижні, 22 серпня розпочнеться черговий грабіж сотень тисяч звичайних українців у вигляді непідйомних штрафів згідно Закону № 2612. Розуміючи всю складність ситуації, ми пропонуємо Вам для розгляду наше бачення вичерпання цієї проблеми . Вважаємо, що найбільш прийнятний варіант, котрий швидко можна запровадити з мінімальними змінами до законодавства, це в існуючому законі з формули розрахунку акцизу прибрати коефіцієнт віку автомобіля, який доходить до 200% від його вартості. Ця незначна поправка додатково поповняє бюджет України більше, ніж на 10 000 000 000 гривень. Цих коштів вистачить й на питання, котрим Ви приділяли увагу під час своїх візитів до регіонів України. Вважаємо, в законі також доцільно прибрати штучні заборонні обмеження «євро 5» на автобуси та вантажівки, які введено попередньою владою на користь «Богданів» та китайських авто, 'складанням' яких займаються наші олігархи. Це також додатково та суттєво поповнить бюджет. Завдяки цьому, гострота проблеми з доступним розмитненням зникне і разом з тим миттєво принесе користь як державі так і звичайним українцям. Головне. Це строки впровадження змін! Саме тому ми просимо Вас найближчим часом провести круглий стіл з представниками спілок власників авто на іноземній реєстрації з усієї України та спеціалістами вашої команди, щоб разом знайти спосіб запровадження необхідних змін за умови, що прийняти дані законопроекти можна відразу з початку роботи Верховної Ради нового скликання, бо невиправдано високі та необргрунтовані штрафи в 170 000 гривень почнуться вже на День Незалежності 24 серпня. Пане Президенте! Ми, ваші виборці, просимо Вас невідкладно розглянути цю пропозицію, не допустити грабежу захистивши інтереси всіх українців. З повагою, Голова Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АВТО ЄВРО СИЛА» О.А. Ярошевич

Geplaatst door Авто Евро Сила op Vrijdag 26 juli 2019

"Господин Президент! Мы, ваши избиратели, просим Вас безотлагательно рассмотреть это предложение, не допустить грабежа защитив интересы всех украинцев", – говорится в обращении.

Какие штрафы вводят:

  • за вождение машины на еврономерах – 8 500 грн;
  • повторное за год вождение "евробляхи" – 17 000 грн и запрет на вождение в течение года;
  • если задержал растаможку на срок до 1 суток – 170 грн;
  • от 1 до 10 суток – 340 грн;
  • от 10 до 20 суток – 8 500 грн;
  • от 20 до 30 суток – 85 000 грн;
  • от 30 суток – 170 000 грн.

Напомним, о чем пообщались Зеленский и Волкер в Киеве.

Как сообщал Знай. ua, в "Слуге народа" Зеленского придумали, как будут бороться с главным грехом чиновников.

Также Знай. ua писал, что у Зеленского показали фото с новым премьер-министром.