В селе Жидычин Волынской области протоиерей Владимир Гелета, который недавно стрелял в толпу, попытался ограбить храм, сообщает Facebook-страница “Чернецтво Волині”.

Как сообщается, 17 января Гелета залез на колокольню храмового комплекса Свято-Николаевской церкви, и пытался украсть металлические предметы. Когда его заметили, то заперли в одной из комнат звонницы и вызвали полицию. В это время Гелета пытался выбить дверь и нецензурно ругался.

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА З ПРИВОДУ НЕЗАКОННОГО ПРОНИКНЕННЯ В ПАМ’ЯТКУ АРХІТЕКТУРИ НАЦІОНАЛЬНОГО ЗНАЧЕННЯ С.ЖИДИЧИН 17 січня 2020 року о 00:20 Храмова служба внутрішньої безпеки с. Жидичин зафіксувала незаконне проникнення невідомої особи на територію храмового комплексу Свято-Миколаївської церкви, яка є пам’яткою архітектури національного значення і перебуває у постійному користуванні релігійної громади Святителя Миколая Чудотворця Православної Церкви України с. Жидичин. Невідомий проник в приміщення дзвіниці (Охоронний договір №119/3) з тильної сторони і намагався винести з неї металеві предмети. Особою, яка вчинила протиправні дії, виявився колишній настоятель Свято-Миколаївського храму с. Жидиичн Володимир Гелета. Для уникнення будь-яких провокацій на місце події була викликана поліція. Зловмисника було заблоковано у приміщенні дзвіниці до моменту прибуття слідчо-оперативної групи. Протягом 15 хв до моменту прибуття екіпажу Патрульної поліції зловмисник намагався вибити двері, погрожував, вживав нецензурну лексику. Побачивши працівників поліції, які прибули за викликом, екс-настоятель пішов на безпрецендентний ризикований для його життя та здоров’я крок і здійснив стрибок з другого поверху дзвіниці. Всі ці дії відбувалися безпосередньо на очах поліції. В такий спосіб, очевидно, зловмисник хотів уникнути факту фіксації незаконного проникнення у будівлю. У результаті невдалого стрибка чоловік отримав травму ноги у вигляді відкритого перелому. До моменту прибуття карети швидкої допомоги, правоохоронці невідкладно і фахово надавали першу допомогу потерпілому. За результатами надзвичайної ситуації працівниками поліції було складено відповідні протоколи, взяті свідчення очевидців. Варто зазначити, що у приймальному відділенні лікарні Володимир Гелета з дружиною надали неправдиві свідчення, повідомивши медиків, що травму потерпілий отримав у власній оселі. Чекаємо об’єктивного розслідування згаданого вище інцеденту.

Geplaatst door Чернецтво Волині op Vrijdag 17 januari 2020

Когда правоохранители прибыли к храму, вор в рясе, пытаясь убежать, выпрыгнул из окна второго этажа и сломал ногу. А в больнице, куда доставили священника, он нарушил еще одну заповедь — сказал врачам, будто-то сломал ногу у себя дома.

Популярные статьи сейчас

Ведущая прославилась на весь интернет после курьеза в прямом эфире: прогноз погоды еще никогда не был таким смешным

Боевики "ЛНР" проехались на танке по кладбищу, разрушено десятки могил: "Удивляться нечему"

Михаил Поплавский захотел молодую девушку, но все пошло не по плану: "Обманула, подвела"

45-летняя Могилевская кардинально изменила стиль, украинцы оценили: "Невероятные образы"

Показать еще

Напоминаем, что в прошлом году Гелета обстрелял из пистолета толпу верующих, которые дежурили возле храма после попытки его поджога.

Как сообщал Знай.uа глава РПЦ Кирилл призвал верующих к скромности, забыв про свою резиденцию, яхту и элитные часыы.

Также Знай.uа писал, московский священник оскорбил дочь воина ВСУ: "Слуга дьявола...", жесткое видео.