В Украине пройдет трансляция богослужений на телевизионных каналах на Пасху. Об этом заявил президент Владимир Зеленский на своей Facebook-странице.

"Отдельно остановлюсь на праздновании Пасхи. Уже в это воскресенье Пасху будут отмечать христиане западного обряда. Мы оказались в ситуации, когда должны менять свои традиции ради здоровья и жизни. Со своей стороны мы сделаем все, чтобы обеспечить трансляцию богослужений на телевизионных каналах. А вас я прошу вспомнить Божью заповедь о любви к ближнему. Во времена коронавируса лучшее проявление такой любви – это не создавать опасность для здоровья и жизни ближнего", - отметил глава государства.

Пасха, скриншот: YouTube
Пасха, скриншот: YouTube

По словам Зеленского, чтобы не провести лето в самоизоляции нужно соблюдать карантин уже сейчас.

Популярные статьи сейчас

От Д’Артаньяна и следа не осталось. Похудевший Боярский молит о помощи

На Франковск надвигается водный апокалипсис, может утонуть все - испугались даже синоптики

Холостяк Макс вывалил на фанаток горькую правду – "Извините"

Франковчанка приходит к женщинам после родов и делает то, на что "забивают" мужья

Показать еще

"Не лето самоизоляции. А привычное. С морем, путешествиями, мороженым и загаром. Давайте сделаем себе нормальное лето. Немножко побудем дома, не допустим распространения вируса и затем обязательно отметим нашу победу над недугом", - призвал президент.

Протягом цього тижня ми очікуємо прибуття щонайменше 7 літаків із Китаю та Південної Кореї. Вони доставлять в Україну тест-системи ПЛР та експрес-тести, захисні костюми та апарати ШВЛ, маски й респіратори. Паралельно ми максимально нарощуємо вітчизняне виробництво – починаємо виготовляти власні тест-системи ПЛР, а ще Україна щодня випускає 900 тисяч масок. З учорашнього дня уряд запровадив нові обмеження задля подолання коронавірусу. Наша держава діє настільки жорстко, наскільки цього вимагає розвиток ситуації. Наші дії є абсолютно симетричними з більшістю країн Європи та світу. А санкції за порушення правил карантину, наприклад, в Італії становлять до 3 тисяч євро, у Франції – майже 4, у Сінгапурі – до 10 тисяч доларів, а в Іспанії – до 30 тисяч євро. Ми всі стоїмо на сторожі демократичних цінностей і свобод, але є часи, коли пріоритетом стає здоров’я та життя цілої нації. Окремо зупинюся на святкуванні Великодня. Уже цієї неділі Пасху відзначатимуть християни західного обряду. Ми опинились у ситуації, коли мусимо змінювати свої традиції заради здоров’я та життя. Зі свого боку ми зробимо все, аби забезпечити трансляцію богослужінь на телевізійних каналах. А вас я прошу згадати Божу заповідь про любов до ближнього. У часи коронавірусу найкращий прояв такої любові – це не створювати небезпеку для здоров’я й життя ближнього. Ми всі хочемо мати нормальне, людське літо. Не літо самоізоляції. А звичне. З морем, мандрівками, морозивом і засмагою. Давайте зробимо собі нормальне літо. Трішки побудемо вдома, не допустимо розповсюдження вірусу і потім обов’язково відзначимо нашу перемогу над недугою.

Geplaatst door Володимир Зеленський op Dinsdag 7 april 2020

Обязательно подпишись на наш канал в Viber, чтобы не пропустить самое интересное 

Напомним, священник придумал оригинальный способ приема украинцев в условиях карантина.

Как сообщал портал Знай.ua, в Киеве традиционные куличи на производстве будут святить сразу после выпечки.

Также портал Знай.ua писал, что украинцев ждут пасхальные выплаты от государства.