YASNO також готується постачати блакитне паливо і населенню.  Про це йдеться в повідомлені компанії.

«YASNO створює комплексну систему енергетичних рішень. Ми розуміємо, наскільки клієнтам зручно та вигідно мати єдиного постачальника, що одночасно забезпечує електроенергією, газом, а також допомагає економити завдяки енергоефективним рішенням та продуктам. Це сучасна європейська практика, яку YASNO буде реалізовувати в Україні у поєднанні з високим рівнем сервісу. Розраховуємо, що перші поставки відбудуться підприємствам та організаціям, які нас добре знають як надійного та стабільного партнера з електропостачання. До кожного клієнта ми використовуємо індивідуальний підхід», – сказав директор з розвитку бізнесу YASNO Олександр Онищенко.

«Пріоритетом в обслуговуванні споживачів залишиться максимальна цифровізація взаємовідносин та розвиток онлайн-каналів. Наразі ознайомитися з основними умовами договору на постачання газу для бізнес-клієнтів та подати заявку на його укладання можна через інтернет на сайті YASNO або в центральних енергоофісах в Києві, Дніпрі чи Маріуполі.  Отримати індивідуальну консультацію з питань газо- та електропостачання бізнес-клієнти можуть дистанційно у своїх персональних менеджерів. Крім того, наші клієнти можуть замовити послуги енергоаудиту та енергосервісу для оптимізації своїх витрат на усі види енергоресурсів», – сказав директор з продажів та обслуговування клієнтів YASNO Євген Бушма.

Нагадаємо, промислові споживачі можуть обирати постачальника природного газу та купувати у нього блакитне паливо за вільними цінами. Невдовзі обрати YASNO своїм газовим постачальником зможуть також жителі Києва, Дніпропетровської, Донецької областей та інших регіонів.

Нагадаємо з 1 августа в Україні запрацював вільний ринок природного газу. Нагадаємо, що з лютого 2020 для розрахунку ціни газу для населення діяла формула "Амстердам +", яка включала вартість газу на хабі TTF плюс його доставку в Україну. Такий підхід для визначення ціни газу для населення був запроваджений урядом Олексія Гончарука і затверджений урядом Дениса Шмигаль в меморандумі з МВФ. Формула Амстердам+ була повним аналогом формули Роттердам+, яка діяла для вугілля в 2016-2019 рр.

Популярные статьи сейчас

Во Львове двое заключенных решились на побег из колонии - две робы, лай собак и колючая проволока

На Тернопольщине коронавирус осиротил целый класс - любимая учительница больше не вернётся в школу

62-летняя мама Дана Балана устроила "битву купальников" с Тиной Кароль: кто по вашему №1?

Львовщину косит болезнь, опаснее коронавируса: "Умножьте на восемь"

Показать еще