Ми вступили в смугу новорічних свят. Багато хто вже відгуляв корпоративи і готуються до сімейних застіль. Але слід пам'ятати, що новорічний період – час підвищеної небезпеки травмування. Часто нестримні веселощі закінчується трагедією. Статистика святкових подій змушує задуматися. Як повідомляє сайт УКРОП, на один тільки грудень припадає половина всіх зниклих чоловіків. Безтурботний настрій і алкоголь роблять нас гіпервразливими перед різноманітними ризиками.

Вчені підрахували, що найбільше чоловіків пропадає в грудні, порівняно з будь-якими іншими місяцями року. Майже 50% пропаж припадають на зимовий час. Таку статистику навели вчені з Портсмутського університету. Як відзначають експерти, часта причина смертей — святкові вечірки, після яких багато чоловіків не в змозі дійти до будинку. Адже достатньо лише оступитися — і вже в каналізації або річці, звідки ніхто не витягне.

Як правило, гинуть молоді люди. У період з 2010 по 2015 роки з життя пішло 96 чоловіків, вік яких становив від 16 до 62 років. Варто зазначити, що найбільша кількість трагедій фіксували в грудні. Фахівці рекомендують не переходити критичну межу сп'яніння, якщо вам належить переміщатися по місту після застілля. Варто пам'ятати, що і за кермом автомобілів на вулиці можуть опинитися учасники святкових вечірок. В цих випадках ваша уповільнена реакція може коштувати життя.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, скільки треба випити, щоб гарно танцювати

Популярні новини зараз
Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року ПриватБанк дає студентам 50 гривень на каву: як отримати гроші Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще