Астрономи готуються до сонячного затемнення, щоб отримати ще більше інформації про Сонце. Вони будуть дивитися з землі, використовуючи телескопи, камери, і біноклі. Також вчені будуть дивитися з Міжнародної космічної станції і флоту за допомогою 11 космічних супутників, запускати до того ж понад 70 висотних повітряних куль.

"Ми очікуємо, що ця подія буде корисною для науки", - сказав Джей Пасахофф, астроном Вільямс-коледжу, який спостерігав за 65 різними затемненнями.

Вчені будуть зосереджені на сонці, але вони також вивчать, що відбувається з земної погодою, космічною погодою, а також тваринами і рослинами на Землі, оскільки місяць повністю блокує сонце.

НАСА і Національний науковий фонд витратить близько 7,7 млн. доларів для вивчення затемнення. В одному з проектів НАСА учні запустять висотні, повітряні кулі, щоб забезпечити "живі кадри з краю атмосфери" під час затемнення.

Популярні новини зараз
Українець розповів, як ПриватБанк вирішив загнати його до боржників: "Махінації" Перемога України, нові катаклізми чи хвороби: що принесе світові Чорний Водяний Кролик, характеристика 2023 року ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що космічна катастрофа знищить людство.