Зовні Pyura chilensis дуже нагадує звичайний камінь, однак, варто розрубати його сокирою, або розрізати пилкою (панцир тварини досить міцний), як перед вами з'являться всі ознаки живої істоти. Варто відзначити, що в цьому камені є внутрішні органи, кров і навіть хорда, яка цілком могла б розвинутися у справжній хребет. Хто знає, що було б, якщо еволюція тваринного світу Землі пішла дещо іншим шляхом.

Отже, Pyura chilensis — морська тварина, яка ще й є далеким родичем хребетних. Тобто, якби еволюція пішла дещо іншим шляхом, саме ці тварини могли б населяти нашу грішну землю.

Більш того, винахідливі японці вирощують "живі камені" спеціально, через високий вміст ванадію в їх крові. На особливих підводних плантаціях живуть тисячі таких істот, які потім спалюються: решти золі міститься стільки ванадію, скільки не знаходять у відвалах деяких руд.

В природі ж, Pyura chilensis мешкають в основному на скелястих частинах берегів. Основний ареал їх проживання — узбережжя Перу та Чилі. Додамо, що в цих краях на них також полюють кровожерливі дайвери: м'ясо "каменів" вважається делікатесом в місцевих ресторанах. Втім, здатність до репродукції у тварини настільки висока, що зникнення виду рибалка точно не загрожує.

Зовні Pyura chilensis виглядають в точності як камені. Оболонка їх тверда, але не настільки, щоб її можна було розрубати сокирою. Для дихання морська тварина використовує спеціальні сифони. Ними вона фільтрує морську воду, отримуючи з неї і необхідну органіку, і кисень.

Популярні новини зараз

Ані Лорак вперше показала рідного брата – як Кароліна в чоловічому тілі: "Ми схожі"

Леся Нікітюк вирішила довести Тіні Кароль, що її "Шиншила" краща: "Я так решила"

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Каменських нарешті показала дитину - дівчинка її копія, Потап щасливий: "Люблю обох"

Показати ще

Не можливо не згадати, що грамотно приготовлена Pyura — ароматна і досить смачна страва. Справжні гурмани їдять її сирим. В чилійських ресторанах вам подадуть її з рубаним цибулею, зеленню і лимоном — звичайними для морепродуктів приправами.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що біологи відкрили новий вид тварин. У Сінгапурі виявили загадкових рептилій, які нагадують міфічних літаючих драконів. Як виявилося, летючі дракони насправді існують в екосистемі Землі, стверджують члени міжнародної наукової групи, що займається вивченням даного напрямку.