Біологи розповіли, коли світ позбудеться від шкідників

поділитись
Виявляється, вони завдають шкоди не тільки власникам будинків

Вчені збираються використовувати генне редагування хвороб у людини, а також для боротьби проти шкідників.

 

Дослідники Нової Зеландії збираються змінити гени опосумів, щурів, мишей, а також інших шкідників для зниження їхньої популяції. Проект знаходиться в даний час на стадії досліджень. Експертам належить зіткнутися з вирішенням деяких етичних питань. Фахівцям поки невідомо як зменшення популяції буде впливати на біорізноманіття Землі, а також на всю екосистему планети.

 

 

Аграрне господарство, природа, економіка держави вже багато років страждають від різних тварин-шкідників. Уряд у минулому році виділив кілька мільярдів американських доларів для їх знищення. Держава планує позбавитися до 2050 року від щурів, горностаїв, і вуличних кішок. Внаслідок цього вчені запропонували займатися не просто виловом даних представників фауни, а застосовувати більш інноваційний спосіб.

 

 

Експерти для цього розробили інструмент CRISPR. У свою чергу редагування генів допоможе у створенні покоління тварин, які корисні для людей якості. В даному випадку розмноження видів сповільниться, а далі вимре. Команда вчених на сьогоднішній день має з'ясувати, які саме наслідки викличе дана процедура.

 

 

Раніше вчені провели декілька експериментів з мишами. Звіти досліджень показали, що поведінка партнерів, організм яких підлягає регулярній інтоксикації, має не тільки соціальну, але і біологічну основу. І це стосується не тільки мишей, але і людей.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що зруйновані головні міфи про клонування.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, розробка, дослідження
Відомий винахідник Ілон Маск хоче довести світові одну суперечливу теорію
0
0
19:04 21.06.2018
Марс стане відмінною теплицею для винограду
0
0
17:09 21.06.2018
Спливла важлива інформація про минулу подію
0
0
20:02 20.06.2018
Вчені дадуть відповідь на запитання мільйонів людей
0
0
10:21 19.06.2018
Вченим із США і Австралії вдалося відкрити нові планети
0
0
08:24 19.06.2018