Біологи розповіли, коли світ позбудеться від шкідників

поділитись
Виявляється, вони завдають шкоди не тільки власникам будинків

Вчені збираються використовувати генне редагування хвороб у людини, а також для боротьби проти шкідників.

 

Дослідники Нової Зеландії збираються змінити гени опосумів, щурів, мишей, а також інших шкідників для зниження їхньої популяції. Проект знаходиться в даний час на стадії досліджень. Експертам належить зіткнутися з вирішенням деяких етичних питань. Фахівцям поки невідомо як зменшення популяції буде впливати на біорізноманіття Землі, а також на всю екосистему планети.

 

 

Аграрне господарство, природа, економіка держави вже багато років страждають від різних тварин-шкідників. Уряд у минулому році виділив кілька мільярдів американських доларів для їх знищення. Держава планує позбавитися до 2050 року від щурів, горностаїв, і вуличних кішок. Внаслідок цього вчені запропонували займатися не просто виловом даних представників фауни, а застосовувати більш інноваційний спосіб.

 

 

Експерти для цього розробили інструмент CRISPR. У свою чергу редагування генів допоможе у створенні покоління тварин, які корисні для людей якості. В даному випадку розмноження видів сповільниться, а далі вимре. Команда вчених на сьогоднішній день має з'ясувати, які саме наслідки викличе дана процедура.

 

 

Раніше вчені провели декілька експериментів з мишами. Звіти досліджень показали, що поведінка партнерів, організм яких підлягає регулярній інтоксикації, має не тільки соціальну, але і біологічну основу. І це стосується не тільки мишей, але і людей.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що зруйновані головні міфи про клонування.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, розробка, дослідження
Моторошне поховання виявили під час будівництва дороги
0
0
21:06 09.12.2017
Експерти не можуть попередити про загрозу завчасно: вона буде неочікуваною для всіх
0
0
12:01 09.12.2017
Можна травмувати людину на все життя, навіть і пальцем не торкаючись до неї
0
0
11:01 09.12.2017