Вчені збираються використовувати генне редагування хвороб у людини, а також для боротьби проти шкідників.

Дослідники Нової Зеландії збираються змінити гени опосумів, щурів, мишей, а також інших шкідників для зниження їхньої популяції. Проект знаходиться в даний час на стадії досліджень. Експертам належить зіткнутися з вирішенням деяких етичних питань. Фахівцям поки невідомо як зменшення популяції буде впливати на біорізноманіття Землі, а також на всю екосистему планети.

Аграрне господарство, природа, економіка держави вже багато років страждають від різних тварин-шкідників. Уряд у минулому році виділив кілька мільярдів американських доларів для їх знищення. Держава планує позбавитися до 2050 року від щурів, горностаїв, і вуличних кішок. Внаслідок цього вчені запропонували займатися не просто виловом даних представників фауни, а застосовувати більш інноваційний спосіб.

Популярні новини зараз

Принц чи нафтовий магнат? В Києві копи спіймали "порушника" на Lamborghini за 650 тисяч євро

Українські заробітчани вирвалися в Польщу, але там їх чекали неприємності

Консервування помідорів на зиму — від цієї смакоти будуть у захваті всі без винятку

Влізла в парі Зеленського та Філатова - скандальна модель з Дніпра роздяглася на зруйнованому мосту під Нікополем, яка гаряча

Показати ще

Експерти для цього розробили інструмент CRISPR. У свою чергу редагування генів допоможе у створенні покоління тварин, які корисні для людей якості. В даному випадку розмноження видів сповільниться, а далі вимре. Команда вчених на сьогоднішній день має з'ясувати, які саме наслідки викличе дана процедура.

Раніше вчені провели декілька експериментів з мишами. Звіти досліджень показали, що поведінка партнерів, організм яких підлягає регулярній інтоксикації, має не тільки соціальну, але і біологічну основу. І це стосується не тільки мишей, але і людей.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що зруйновані головні міфи про клонування.