Вивчаючи відео з МКС, уфолог з США побачив, як на низькій земній орбіті знаходиться група з декількох НЛО. Однак, коли міжнародна космічна станція наблизилася до непізнаним об'єктів, вони "розтанули" в просторі.

Один з американських уфологів вивчав відеоматеріали, відзняті за допомогою міжнародної космічної станції. На відео, датованому 17 березня, учений побачив, як на низькій земній орбіті перебували кілька космічних кораблів, імовірно, інопланетного походження.

Дивним є той факт, що коли МКС підійшла досить близько до даних НЛО, вони розчинилися в просторі. Вчені, які також ознайомилися з даними роликом, вважають, що ні про які НЛО не може йти і мови – це грозові хмари або китайська космічна станція. Примітно, що під час запису відео МКС перебувала в зону дії циклону над Індійським океаном.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин приголомшила українців новим образом: "Як вам?"

Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Показати ще

Нагадаємо, що жителів ЄС не так давно налякав фрагмент ракети-носія "Союз-ФГ", який згорів на тлі нічного неба. Відео з вогненним кулею почало швидко поширюватися в інтернеті. Разом з тим 18 березня уфологи з Швейцарії помітили НЛО над містом Люцерн. Космічний корабель мав дивну хвостату форму і летів на величезній швидкості.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що ракети Маска нищать Землю.