Саудівська Аравія інвестує 1 млрд доларів у космічні компанії Virgin Galactic, The Spaceship Company и Virgin Orbit британського підприємця Річарда Бренсона.

За інформацією The Guardian, це допоможе компаніям відомого мільярдера зробити запуск супутників більш економічним та прискорити розвиток програми міжконтинентальних подорожей на космічних кораблях.

"Вже за кілька місяців супутники Virgin Orbit вийдуть на навколоземну орбіту, а Virgin Galactic відправить в космос своїх перших туристів. Інвестиції дозволять нам створити космічні польоти зовсім іншого рівня", - заявив Бренсон.

Зазначимо, що не всі експерти розділяють оптимізм підприємця, оскільки він обіцяв космічний туризм ще у 2009 році. У 2014 році під час тестів загинув пілот Майкл Олсбурі, а Virgin була вимушена з нуля розпочинати космічні програми. Новий космічний шатл Бренсон протестував рік тому, але він ще потребує допрацювання.

Мільярдні інвестиції допоможуть Саудівській Аравії створити космічну індустрію розваг, але цьому можуть завадити американські фінансові регулятори. Згідно з потенційною угодою, саудівці отримають велику долю в усіх трьох космічних компаніях Virgin. Втім, Бренсон запевняє, що все одно залишиться мажоритарним акціонером.

Популярні новини зараз

Ірина Білик відправила молодшого сина до свого батька Аслана Ахмадова: відриваються на повну

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова показала свій гардероб після народження сина: "Шо попало"

Лілія Ребрик з ногами, як у Олі Полякової, дала дивну пораду жінкам: "Намастіть господарським милом"

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Показати ще

Тестування двигунів Virgin Orbit

Як повідомляв портал "Знай.ua", NASA показало підготовку експедиції на Марс.