Австралійський бик на прізвисько Big Moo претендує на те, що б вважатися найбільшим биком на планеті. Зріст тварини становить 190 см, вага понад 1000 кілограм, а відстань від носа до хвоста перевищує 4 метри. Відносно молодий вік тварини дозволяє вважати, що бик ще буде продовжувати збільшуватися в розмірах. Як повідомляє портал Zerno.Ua, одного разу надзвичайні розміри Big Moo врятували його від морозильної камери і зараз власники тварини замислюються про те, що б запросити представників книги рекордів Гіннеса.

Як зазначила власниця бика-гіганта, Джоан Вайн, Big Moo 7 років, і він продовжує зростати. Пані Вайн підозрює, що причина таких розмірів є наслідком недіагностованого розлади гіпофіза, який контролює гормони росту. Спочатку бичка повинні були відправити на забій, але господарів настільки вразило його стрімке зростання, що вони вирішили залишити Big Moo, і продовжувати спостерігати за незвичайною трансформацією.

Співробітників Книги рекордів Гіннеса господарі Big Moo поки не запрошували, але вважають, що такий видатний зріст повинен бути офіційно виміряний. У серпні 2014 року американська голштинська корова по кличці Блосом була занесена в Книгу рекордів Гіннеса як найвища корова в світі. Її зріст становив 190 см. Після того, як тварина померла, її рекорд поки ніхто не побив. І тут слід зазначити, що зріст Big Moo вже становить 190 см.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль не змогла приховати емоцій від пропозиції, нареченою стала з радістю: "Від захоплення запищала" Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про найдовше вимирання виду