Вічна молодість стала на один крок ближче. Вчені з Колорадського університету Боулдера виявили високоефективний метод, за допомогою якого можна омолоджувати серце і судини.

Цей антиоксидант не має аналогів. Його називають препаратом MitoQ. Речовина брала група пенсіонерів віком від 60 до 79 років. MitoQ справив суттєвий позитивний вплив на мітохондрії. Такий вплив дозволило домогтися приголомшливих результатів по омолодженню організму.

Лише півтора місяці знадобилося, щоб судини учасників експерименту почали працювати на 42% краще, ніж до прийому препарату. Ризик розвитку захворювань серця знизився у цих літніх людей приблизно на 13%.

Це перший препарат такого роду. Він дійсно здатний омолоджувати серце. Якщо придумають, як збільшити термін функціональності інших органів, безсмертя стане практично можливим.

Популярні новини зараз

Красуня-дружина Юрія Ткача показала реалії їхніх стосунків: "Так і живемо"

Настя Каменських зізналася в любові до дівчат, поки Потапа немає поруч

"Холостяк" розпрощається з улюбленицею глядачів Юлею Зайкою: "Перестала боротися"

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Показати ще

Методика омолодження жіночого обличчя - відео:

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" телескоп "Хаббл", який знаходиться в даний час на земній орбіті, запропонували перетворити в космічний музей. Така ідея прийшла в голову інженеру Стюарту Ивзу.

Сенс пропозиції полягає в тому, щоб запустити до телескопа мініатюрний супутник з відеокамерою. Він буде знімати телескоп з різних ракурсів, і траслировать зображення на Землю.