Чи задумувались ви над тим, чому вам сняться еротичні сни? Напевне більшість людей скажуть, що все у нашій голові та думках. Останні дослідження вчених пдоводять, що це не зовсім так. Насправді ж на формування "гарячих" снів дуже впливає поза, в якій ви спите.

Як виявилось, людина, яка спить на животі, бачить еротичні сни частіше, ніж коли засинає на боку, чи, наприклад, на спині.

За словами дослідників, коли ми спимо обличчям до низу, це дещо ускладнює дихання. Аналогічні відчуття людина відчуває під час близькості з партнером.

Таким чином поза на животі слугує своєрідним викликом для цікавих сновидінь.

Популярні новини зараз

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Дружина Холостяка Микити Добриніна Даша Квіткова зізналася, чому не хрестила сина у церкві: "Батюшка дозволив"

Тіна Кароль відповіла на головне питання про Дана Балана: "Нам заважають"

Юрій Горбунов кардинально змінив зовнішність перед пологами Каті Осадчої, українці не впізнали

Показати ще

За статистикою, близько 10% усіх наших снів носять саме еротичний характер. Жінки бачать такі сни приблизно п’ять разів на місяць, і що цікаво, образи у них частіше нагадують знайомих чоловіків, а не своїх других половинок.

Щодо представників сильної статі, то вони частіше бачать такі сни і в них об’єктом їх бажань виступають незнайомки.

За словами психологів, немає нічого незвичайного, що люди відчувають збудження під час сну, це є цілком нормальним проявом бажань.


Чому ця поза для сну також може бути небезпечною

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", дієтологи розповіли, які продукти на ніч можуть позбавити вас міцного сну.