Міжнародна група вчених з Мічиганського університету провела серію досліджень, в результаті яких дійшла висновку, що всього одна викурена цигарка провокує розвиток ішемічних хвороб серця та інсульт.

У своїй статті на сайті університету автори проекту заявляють, що не існує безпечного або менш небезпечного рівня куріння, якщо говорити про серцево-судинні захворювання. "Курці повинні прагнути кинути палити, а не скорочувати кількість цигарок, щоб значно знизити ризик цих двох поширених серйозних розладів", - пишуть дослідники.Вони також розповіли, що курці однієї сигарети ризикують навіть більше, ніж постійні курці.

Так, чоловіки, які курили одну сигарету на день, на 48% більше ризикували отримати шанс розвитку ішемічної хвороби серця, в той час як у жінок ця цифра досягла 57%.

Популярні новини зараз
Ціни на яйця і муку спустошать гаманці українців у серпні: продавцям довелося знову підняти ціни Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій" Екстрасенс Олена Курилова попередила українців про війну ще в 2020 році: "Я біля танка, перемога буде за нами" Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель
Показати ще

Чоловіки і жінки, які палять одну цигарку на день, на 25% і 31% більше ризикували "заробити" інсульт і, відповідно, частіше страждали від нього. Раніше організації охорони здоров'я Великобританії рекомендували знижувати кількість викурених сигарет. Однак тепер експерти попереджають, що скорочення куріння не усуне потенційну небезпеку зі здоров'ям, яку багато курців неминуче зазнають.

Ті, хто не хоче захворіти на ішемічну хворобу серця та інсульт, повинні кинути палити.

Що відбувається з організмом, коли ви палите


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, які дорослі ігри провокують розвиток онкології.