Екологи вкрай стурбовані тим, що набираюче обертів глобальне потепління поступово руйнує світові чудеса від Еверглейдс до Кіліманджаро.

У новому звіті, опублікованому сьогодні Міжнародним союзом охорони природи (МСОП), говориться, що кількість об'єктів природної спадщини або світових чудес, які знищуються у зв'язку з глобальним потеплінням досягло цифри 62.

У число піддаються високому ризику зникнення місць увійшли також і Галапагоські острови, центральна Амазонка, карстові печери Угорщини та Словаччини і заповідники метеликів монархів у Мексиці.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Показати ще

Зміна клімату призводить до швидкого скорочення гірських льодовиків. Але проблема стосується і інших екосистем - водно-болотні угіддя, такі як Еверглейдс, де рівень моря зростає, коли океан нагрівається. Австралія є особливо важливою точкою, оскільки в ній числиться близько 10 світових чудес, а вплив на цю місцевість глобального потепління максимальне.

Зміна клімату є одним із багатьох факторів, які означають, що близько третини з 241 об'єктів природної спадщини або світових чудес природи пошкоджуються, а інвазивні чужорідні види є головною загрозою. Потім, після глобального потепління, приходить нестійкий туризм, за яким слідують інші проблеми, такі як браконьєрство, будівництво а також світова економіка.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що була названа найдавніша порода собак.