Танення арктичних льодовиків загрожує не лише глобальним потопом, вчені заговорили про ще одну катастрофу.

Вчені-кліматологи б'ють на сполох через підвищення середньої температури повітря, що може спричинити вивільнення гігантських об’ємів металу з-під надр Землі, - пишуть росЗМІ.

В атмосферу постійно виходить досить велика кількість газів через видобуток корисних копалин чи через іншу діяльність людей, проте ці об’єми не можуть нанести людству критичних збитків.За прогнозами вчених, саме глобальне потепління може викликати збільшення рівня підйом метану з-під арктичної криги в десятки тисяч разів.

Таким чином, багата нафтою та природним газом Арктика, стала бомбою уповільненої дії і може стати причиною глобальної газової катастрофи.

Популярні новини зараз
Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па" Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", спеціалісти NASA вигадали спосіб, як вберегти Америку від серйозної катастрофи через можливе виверження супервулкана в Єллостоунському національному парку.