Уфологи нещодавно зафіксували, як величезний НЛО, що знаходиться в межах видимості з Міжнародної космічної станції, спотворює структуру простору, що дуже нагадує створення так званих кротячих дірок.

Дослідники кажуть, що такі портали є не тільки на Землі, але і в космосі, зокрема, на орбіті нашої планети. Конспірологи при цьому переконують, що співробітники НАСА ще з 2015 року зацікавилися цією темою, вивчаючи її і з суто наукової, і навіть з практичною метою, оскільки саме через подібні кротові нори можна в майбутньому подорожувати по всій Всесвіту, долаючи величезні відстані за лічені дні і місяці.

Кротові нори являють собою гіпотетичну топологічну особливість простору-часу,що являє собою в кожен момент часу "тунель" в просторі. Ці області можуть бути як пов'язані і крім кротової нори, представляючи собою області єдиного простору, так і повністю роз'єднані, представляючи собою окремі простору, пов'язані між собою тільки за допомогою кротової нори.

Прохідна кротова нора дає гіпотетичну можливість подорожей у часі, якщо, наприклад, один з її входів рухається відносно іншої, або якщо він перебуває в сильному гравітаційному полі, де плин часу сповільнюється.

Популярні новини зараз

Донька Ніни Матвієнко Тоня показала маму, що втекла з України: в теплі і виглядає щасливою

Біля Туреччини потонув російський корабель з українцями на борту: є загиблі

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Дружина Дзідзьо втиснула апетитні форми у жовтий купальник на березі океану: а чоловік де?

Показати ще

Також кротові нори гіпотетично можуть створювати можливість для міжзоряних подорожей, і в цій якості кротовіни нерідко зустрічаються у науковій фантастиці.

Знай.uа нагадує, що американський пілот легкомоторного літака PA-32 Saratoga заявляє, що 26 травня 2018 року йому вдалося поспостерігати за НЛО.

Інцидент стався приблизно в 22,5 кілометри на північний схід від Міжнародного аеропорту імені Джона Кеннеді. Літак прямував з Массачусетсу в Нью-Джерст. Про це пишуть американські ЗМІ.

Пілот візуально спостерігав в повітрі великий "дроноподобный об'єкт", який, проте, на радарах диспетчерів помічений не був. У Федеральному управлінні цивільної авіації США заявили, що "будуть розслідувати" інцидент, проте відмовилися надавати громадськості докладні відомості про переговори пілота та диспетчера.

Також нагадуємо, що нещодавно вчені припустили, що бази НЛО знаходяться Арктиці і Антарктиці, а тому прибульців варто шукати саме там.